Прескочи до съдържание

Билет за Китай - рано ли е ?


Препоръчани мнения

Въпроса ми е рано ли е да гледам за билети за Китай за края на април ... от както следя няма особена промяна за сега, най-евтино ми излизат от Катарците, ама може и да е рано още :) ще чакам вашите съвети :)

Връзка към коментар

Според мен не е рано, следи и руснаците, аз там съм намирала за 400€ при това с кацане в Пекин и излитане от Шанхай.

 

точно такъв търся и аз, но засега цените не са по-добри от Катарците, ще ги следя и тях :)

Връзка към коментар

Ми винаги зависи от стойността на билета. Според мен е супер рано, но ако цената е към 400 евро може би трябва да купуваш. Ако е 500-550, то няма смисъл от бързане. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Наистина ако попаднеш на нещо до 450 евро купувай. Шансът да падне надолу не е голям и ако се случи спестяванвто ще е много малко.

Прегледай старите теми с промоциите на Qatar да видиш колко е било дъното.

Редактирано от stenk
Връзка към коментар

На 21 октомври и на 11 ноември 2013-та Qatar са имали промоции при които София-Пекин-Истанбул е бил на 360 евро.

Почти сигурно същата е била и цената за София-Пекин ,/ Шанхай - Истанбул .

Не разчитай много , но твърде вероятно катарците да пуснат нещо в близкият месец :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.