Прескочи до съдържание

За срещата, последно. Неделя, 18.00, О'Шипка.


Препоръчани мнения

*НОВО*

От О'Шипка искат по 10лв на човек за резервация, което е леко прекалено според мен. Но няма да сменяме локацията, според мен в Неделя, в 6 часа ще успеем да се поберем и без резервация. Ако случайно не можем, на близо има други заведения, но срещата със сигурност остава първоначално в О'Шипка. 

 

Как ще се познаем? Аз ще съм ей с тая тениска горе вдясно, на която пише Cherry Bar, AC/DC Lane, Melbourne. 

 

P1050829.jpg

 

Ще си изпратя мобилния телефон на лично, ако някой закъснява и не е сигурен дали сме там. 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

За сега предложение за заведение е София, О'Шипка на Будапеща 13: http://www.oshipka.bg/restaurants/

 

post-21-0-88909200-1366359339_thumb.jpg

 

 

Списък с присъстващи:

 

  1. Георги
  2. Пожето
  3. Elena
  4. cck
  5. Мрън
  6. Фичо
  7. Adinko
  8. Брани
  9. Tedy
  10. Light
  11. Nine
Връзка към коментар

Няма как да е удобно за всички, за съжаление, а къде ще са другите срещи не може да се каже :) Ако придобием по-стройна организация може и другаде да го направим, или пък хората от провинцията да се придвижите с коли, ще го измислим :)

Връзка към коментар

вече има предложения за Португалия ... :D

да, подкрепям с две ръце, и два крака и каквото искате по две...

след малко отивам нощна смяна и няма как да съм на първата среща.

ще направите ли по някое фото, за увековечаване на това събитие?

Връзка към коментар

В дъното вляво, аз вече заседнах :)

Както се казва- Кьорав карти не играе!- демек можеше да погледна темата, а не да реша да се разхождам пред ЦУМ и едва сега да погледна....

А съм паркирал точно до заведението...

Ида! :)

Редактирано от Light
Връзка към коментар

Постнете някоя снимка от сбирката

Да се надяваме, че са взели фотоапарат.. и да не разчитаме само на моб. им телефони..., че Георги от 16ч ги е чакал.., може бирите да не са стигнали :)

И аз чакам снимка от събитието...

Връзка към коментар

е сега...дървото в гората като падне дали издава шум...на квантово ниво я имаше :)

 

ей тук я обсъждаме :)

http://magelanci.com/topic/339-%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%B0%D0%BF%D0%B8%D1%82%D1%83%D0%BB%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F-%D0%BE%D1%82-%D1%81%D1%80%D0%B5%D1%89%D0%B0%D1%82%D0%B0/#entry4069

Връзка към коментар

Да се надяваме, че са взели фотоапарат.. и да не разчитаме само на моб. им телефони..., че Георги от 16ч ги е чакал.., може бирите да не са стигнали :)

И аз чакам снимка от събитието...

 

Имаше фотоапарат, но явно е бил без лента. :D

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.