Прескочи до съдържание

Програма за лоялност на magelanci.com


Препоръчани мнения

Барабар Петко с мъжете :) Както много от вас знаят, голяма част от авиокомпаниите и хотелските вериги си имат програми за лоялност, чрез които по някакъв начин възнаграждават редовните си клиенти, т.е. тези които в най-голям процент подпомагат съществуването им. 

 

Нещо такова ще си имаме вече и тук. Всяка резервация през наши партньорски линкове, както и даренията, ще носят точки, които в последствие може да си обмените срещу сувенири с нашето лого, ваучери за намаление и т.н. 

 

В общия случай това няма да ви натоварва финансово по абсолютно никакъв начин, просто ще е необходимо преди да си направите резервацията, да кликнете на наша връзка - толкова. И после да си поискате точките :) Програмата е доста свободна с оглед на това, че точките не изтичат и може свободно да се прехвърлят между регистрираните магеланци. 

 

На всички дарители точките вече са начислени, на тези които са правили резервации през наши линкове преди и са сигурни в това, може да се свържат с мен за да им добавя липсващите точки. 

 

За сега започваме със сравнително скромен асортимент и партньорски линкове, но ако има интерес към програмата ще разширим артикулите с логото със сигурност. 

 

Няма да ви губя времето повече, за допълнителна информация разгледайте висящите теми в специалния форум, чрез който ще се управлява програмата: http://magelanci.com/forum/57-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%B0-%D0%B7%D0%B0-%D0%BB%D0%BE%D1%8F%D0%BB%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82-%D0%BD%D0%B0-magelancicom/

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Хубава идея, но като се опитам да разгледам темите от линка ти не ми разрешава. Някакъм проблем ли имам или просто още не са готови?

 

Проблем е явно. Идеята е да виждаш темите на модератори и администратори, но не и чуждите. Сега ще видя...

Рисковете на живото предаване. Направих временен подфорум, където са описателните теми за програмата: http://magelanci.com/forum/58-%D0%B2%D1%8A%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%81%D0%B8-%D0%B8-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D0%BC%D0%B8-%D1%81-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B7%D0%B0-%D0%BB%D0%BE%D1%8F%D0%BB%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82/

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Гледам си аз главните теми и виждам "Програма за лоялност" от 18ти Октомври .. доста се облещих как съм го пропуснал :)

Явно просто са били скрити темите досега ..

 

Една препоръка - в секцията с резервации в менюто горе да се упомене, че резервациите се отчитат в тази програма и линк към условията и..

 

Успех!

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Няма ли да ѝ дадеш някакво по-засукано име, "Miles & more", "Fly & buy"...? :)

 

Миии, да ти кажа името не ми харесва и на мен. Може да измислим някое по-хитро :)

 

Гледам си аз главните теми и виждам "Програма за лоялност" от 18ти Октомври .. доста се облещих как съм го пропуснал :)

Явно просто са били скрити темите досега ..

 

Една препоръка - в секцията с резервации в менюто горе да се упомене, че резервациите се отчитат в тази програма и линк към условията и..

 

Успех!

 

Да, ще бъде добавено. Но има някои детайли да се доизкусуряват...

 

Сигурно би било добре всеки в профила да си вижда и с колко точки разполага... Да го автоматизираме дет се вика процеса.

 

Обяснил съм го в другите теми. Всеки си вижда с колко точки разполага, външните хора не могат да видят. На дарителите вече съм ги начислил :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Готина идея като цяло, допада ми. А името може да е примерно Magelanci+ :)

 

 

Иначе имам 2-3 купувани билета през търсачката на сайта, но няма никакъв шанс да си спомня кои точно са били. Предполагам би било трудно инфото да се изрови от архивите? Ама все пак ако може си искам точките, че вече събирам за Wizz ваучер  :crazypilot:

Връзка към коментар

Готина идея като цяло, допада ми. А името може да е примерно Magelanci+ :)

 

 

Иначе имам 2-3 купувани билета през търсачката на сайта, но няма никакъв шанс да си спомня кои точно са били. Предполагам би било трудно инфото да се изрови от архивите? Ама все пак ако може си искам точките, че вече събирам за Wizz ваучер  :crazypilot:

 

Пиши ми резервационните кодове в лично. Ако ги има статистиката ще ги отбележа. Но trip.bg като цяло промениха програмата и вече резервациите от там не носят приходи, това от последния месец де. 

Връзка към коментар

Пиши ми резервационните кодове в лично. Ако ги има статистиката ще ги отбележа. Но trip.bg като цяло промениха програмата и вече резервациите от там не носят приходи, това от последния месец де. 

 

Точно това имах предвид, че не мога да си спомня кои билети точно съм взимал от там. Освен ако в твоята статистика не излиза и име на пътник не виждам как ще стане врътката. Ама остави, не е болка за умиране.

 

Във връзка с trip.bg - по принцип каква е логиката като се мине през търсачката в магеланци обикновено да излиза малко по-ниска цена спрямо директно търсене на сайта им? Питам от чисто любопитство.

Редактирано от Георги Матеев
Връзка към коментар

Язък, аз постоянно насочвам хора да купуват през тоя линк. Поне е по-евтино ..

 

Еми какво да се прави, новата им програма е само за агенти. Т.е. аз да правя резервациите, хората да ми плащат на мен и така. Но карай, все още са си най-добрите цени на сайт на български език, макар и с ограниченията. Щеше ми се да има с какво да ги заменим като партньор, но няма. 

 

Точно това имах предвид, че не мога да си спомня кои билети точно съм взимал от там. Освен ако в твоята статистика не излиза и име на пътник не виждам как ще стане врътката. Ама остави, не е болка за умиране.

 

Във връзка с trip.bg - по принцип каква е логиката като се мине през търсачката в магеланци обикновено да излиза малко по-ниска цена спрямо директно търсене на сайта им? Питам от чисто любопитство.

 

Ами ако не ти е проблем, прати ми всички, бързо ще проверя има ли ги, няма ли ги. Няма име на пътник, само резервационен код. 

 

Не мога да ти кажа, това че е излизала по-ниска цена ми е новост. Преди имаше разлика между влизане от скайскенер от една страна и директно влизане и през нашия линк от друга. Винаги цените са били еднакви при директното влизане и през нашия линк. Но последните месеци цените им много почнаха да танцуват, в това число и таксите им за кредитни карти, в зависимост от това откъде си дошъл и загубих всякаква следа и последователност. 

Връзка към коментар

Еми какво да се прави, новата им програма е само за агенти. Т.е. аз да правя резервациите, хората да ми плащат на мен и така. Но карай, все още са си най-добрите цени на сайт на български език, макар и с ограниченията. Щеше ми се да има с какво да ги заменим като партньор, но няма. 

 

 

Ами ако не ти е проблем, прати ми всички, бързо ще проверя има ли ги, няма ли ги. Няма име на пътник, само резервационен код. 

 

Не мога да ти кажа, това че е излизала по-ниска цена ми е новост. Преди имаше разлика между влизане от скайскенер от една страна и директно влизане и през нашия линк от друга. Винаги цените са били еднакви при директното влизане и през нашия линк. Но последните месеци цените им много почнаха да танцуват, в това число и таксите им за кредитни карти, в зависимост от това откъде си дошъл и загубих всякаква следа и последователност. 

 

ОК, след малко ще поровя и ще ти ги пусна на лично.

 

Вече няколко пъти го забелязвам - често (но не винаги) цената през магеланската търсачка излиза малко по-ниска, отколкото ако търсиш същия полет директно на техния сайт. Иначе да, и аз тотално им загубих логиката на ценообразуване, особено за таксите за кредитни карти.

Връзка към коментар

Аз предлагам да си направим едно джентълменско състезание (не изключвам магеланките) кой първи ще стигне 1000 точки :) Шефта да измисли някоя спец награда ;)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

ОК, след малко ще поровя и ще ти ги пусна на лично.

 

Вече няколко пъти го забелязвам - често (но не винаги) цената през магеланската търсачка излиза малко по-ниска, отколкото ако търсиш същия полет директно на техния сайт. Иначе да, и аз тотално им загубих логиката на ценообразуване, особено за таксите за кредитни карти.

 

Ами нека си стои търсачката, ако наистина дава по-ниски цени, така и така нямаме друга алтернатива, с която да я заменим в момента. 

 

Аз предлагам да си направим едно джентълменско състезание (не изключвам магеланките) кой първи ще стигне 1000 точки :) Шефта да измисли някоя спец награда ;)

 

Т.е. кой първи ще е достатъчно ларж да метне 100 евро е пейпала ли? :) Айде нема нужда, нека си се трупат точките по естествен начин :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Леки промени: "Програма за лоялност" се преименува на "Бонус програма", "Точки за лоялност" стават "Магелански мили". Звучи по-добре като цяло :) Промених и малко организацията на специалния подфорум, в главния дискусиите ще са отворени и всеки може да чете всичко, в подфорума може да виждате само своите си теми, които ще са видими само за вас и администраторите. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.