Прескочи до съдържание

5000 мили от Alitalia, равносилни на 25€. Само ако ви предстои полет с тях.


Препоръчани мнения

Alitalia предлагат 5000 мили за нови членове на тяхната бонус програма. Понеже те имат екстрата да обменяш мили срещу намаления от цената на билета, в цифрово изражение това са 25€. Естествено, не всичко е перфектно и изискват да имаш полет с тях следващите 3 месеца, иначе не става. 

 

Важи до 28 ноември, т.е .евентуално ще обхване хората, които смятат да летят с тях до края на февруари. 

 

Ето условията: http://www.alitalia.com/it_en/millemiglia/promo-millemiglia/promo-iscrizione.html

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

25€ са си 25€, но по принцип програмата на Алиталия е много тегава, на няколко години я закриват и започват наново (това според законодателството) и трябва да правиш акробатики (да летиш с тях главно), за да си запазиш милите.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 4 месеца по-късно ...

Имам 9000 мили от програмата на Алииталия MilleMiglia .
Отелно - имам и 4000 мили в акаунт, който си направих в Etihad Guest програмата.
Искам да прехвърля италианските мили на акаунта си в 
Etihad Guest  -  искат ми 10 Е / 1000 прехвърлени мили , сумарно - 90 Е.

Нямам намерение да им давам пари, но се питам :

Няма ли някакъв "мастър" акаунт, където да ги събирам всичките тези неща и да ги ползвам по желание ?
И отделно : според сметките на Алиталия, 9000 мили правят 1250 "квалифицирани" мили.
Какво мога да си "купя" с тях ?


 

Връзка към коментар

"9000 мили правят 1250 "квалифицирани" мили." - Това не би трябвало да е така. Qualification miles са милите, които важат за ъпгрейд до по-горно ниво в програмата, те важат една година и после се нулират. Другите 9000 са милите, които можеш да ползваш за да купиш нещо. Те се натрупват.

"Мастър акаунт" може и да има, според това кои компании ползваш. В един акаунт трупаш мили от всички полети, ако компаниите са партньори. Ако не са не става. Обаче трябва да определиш в кой акаунт да ти отидат милите преди полета, след като са ти ги дали вече няма мърдане. Пак това прехвърляне с плащане е изключение, обикновено няма. Тук http://magelanci.com/topic/2000-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%B8-%D0%B7%D0%B0-%D0%BB%D0%BE%D1%8F%D0%BB%D0%BD%D0%B8-%D0%BA%D0%BB%D0%B8%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B8/ съм писал общи приказки за програмите, за конкретни подробности виж в сайта на Алиталия и Етихад или питай.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Благодаря , проверих се повторно и разбрах, че съм се объркал.
Прехвърлих си недостигащи 1000 мили от друг акаунт и платих за услугата 10 Е на Алиталия.
След това си закупих срещу 10000 мили билет за вътрешен полет и " изхарчих "  всички мили, понеже валидността им изтича след 3 дни - 31.03.2015, a цената на билета е точно както е написано в заглавието : ~50 E или 10000 мили.
 

 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.