Прескочи до съдържание

София - Дубай, 164€, около нова година


Препоръчани мнения

Оферта  е и то новогодишна! :)  Цената включва и багаж.(бележка на Георги: за багажа сайта им малко си противоречи, направете двойна проверка)  Уиз могат да си затварят линията с тези  цени до Дубай, както и много други. :lol:

http://www.flydubai.com/en/

 

 

Редактирано от Георги
  • Харесвам 10
Връзка към коментар

Това обяснява и цената . Предполагам и за 20 евро да го пуснат пак ще е полупразен ;)

Макар , че след нещастния ресторант дето се набутахме последната новогодишна вечер май шеше е по-добре да си летя занякъде.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Всъщност 82 евро е цената с която авиокомпанията навлиза на родния пазар и това важи за всички дати до лятото на 2015 г.

Чудесно е , защото първоначално обявиха много по-високи цени , та все пак в случая Wizz са много полезни ;)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Има и подвеждащо в правилото за пренос на чекиран багаж в тази тарифа Еconomy Pay to change.  

 

При резервацията е отбелязано, че имате право на ръчен багаж от 7 кг и  чекиран багаж от 20кг , а в условията на тарифата имате право само на ръчен от 7 кг.  Може пък да са решили да промотират. :)

Сложете една зведичка * в предишното ми мнение, за да няма изнеденади с чекиран багаж.

 

 

 

 

 

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Супер, че смъкват цените, така е доста по-прилично. А аз лично почвам да точа лиги по африканските дестинации, които ги има от Дубай. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Че то друго освен Дар и Занзибар става ли, от тия дето ги има обявени... 

 

Ами аз гледах Етиопия и Руанда за около 300 евро от Дубай, което ми се струва ОК, става общо под 500. То не, че и досега пречеше нещо да се прави комбинация с Уиз де, но когато смяната е на едно летище, и ако е в рамките на ден е по-добре. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.