Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2014


Георги

Препоръчани мнения

Виждам, че ще пращате подаръците с Еконт. Тъй като често ползвам куриера, ви давам съвет как да си пускнете пратките, за да ви излезе по-ниска цената. Услугата е офис-офис (отивате в удобен за вас офис и пращате с получаване в офис) като казвате, че искате да изпратите пощенска пратка, а не куриерска. Реално за вас няма никакво значение, всичко ще бъде същото като срокове за доставка, опаковка и искани данни, но с поне 1 лв. по-ниска цена.

За съжаление това не важи, когато доставката е от или до адрес.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Всички би трябвало да сте получили лично съобщение от мен с молба да изпратите необходимите данни, ако някой е пропуснал да си каже :)

Връзка към коментар

А сега де, остава и за пола ли да питам? :)

 

Между другото, джуджетата са много усърдни и вече имам почти всички данни. Може и да си получите късметчетата преди края на седмицата :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Къде са късметчетта ?Времето лети,подаръци тябва да се купуват.Джуджета побързайте моля!

 

Дядо ви Коледа беше на път, вече се върна, само му дайде още ден да се възстанови :)

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Жребия е теглен, първия транш вече е изпратен. Останалите сигурно утре, че съм уморен и има огромен риск да сбъркам нещо :)

 

Иначе, коледната ни сбирка (вижте другата тема) е идеално място да дадете подаръка си лично!

Връзка към коментар

Би трябвало всеки да е получил съобщение с човека, на който ще подарява. Ако има някакви неясноти пишете. Дано дядо ви Коледа не се оплел съвсем в ексела като пате в калчища, че не беше лесно :)

 

Без да давам спойлери, като гледам жребия очаквам някои хора да си получат подаръците на коледната сбирка :)

Връзка към коментар

ИИИИИИИ имаме първия доклад за изпратен подарък, очакваме и първия получател да се похвали :)

 

Освен, ако не го засили да чака коледа, но се съмнявам някой от нас да има такова търпение!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Урааа, първа!    Най-много съм слушкала и папкала тази година!

Ако знаете с каква скорост си хвърлих пижамата и изхвърчах до офиса на еконт....като 5 годишно момиченце.

Гадният вирус, който ме мъчи от вчера, се завря в миша дупка!

 

Благодаря,Валерия/AlexandraKo/

post-43-0-06371200-1417253547_thumb.jpg

 

Използвам случая да ти благодаря за невероятните разкази и снимки,които споделяш с нас.Бъди все така позитивна и пълна с енергия! Весела коледа!

 

Редактирано от Sara
  • Харесвам 21
Връзка към коментар

Аааа, моля, моляяя! Едно жуженце ми каза, че наистина си била много послушна и Дядо Коледа догодина мисли да те праща на разни красиви места ;) Радвам се, че дребното подаръче ти е харесало! Със здраве да си го ползваш! :)

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

По статистиката на дядо ви Коледа в момента 7 подаръка пътуват към получателите си. Силно вероятно е някои от тях вече да са пристигнали. Някой друг няма ли да се похвали? :)

Връзка към коментар

Бързам да се похваля - получих си подаръка и съм страшно щастлива. Много благодаря на моята Снежанка. Надявам се да успея да посетя всичките 101 места от книгата. ^_^

post-1726-0-02253800-1418038508_thumb.jpg

post-1726-0-92830400-1418038508_thumb.jpg

  • Харесвам 21
Връзка към коментар

И при мен Дядо Коледа пристигна и ми донесе страхотен подарък (явно тази година много съм слушала)  ^_^

Много се чудех дали да го отворя на Коледа, но чуденето беше за кратко... -_-. Любопитството ми естествено надделя, а радостта беше голяма.

 

Дядо Коледа (cck) благодаря за страхотния подарък. :)

На теб и любимите ти хора пожелавам весели и светли празници! Бъдете здрави, щастливи и благословени. Нека магията на Коледа донесе много топлина и хармония в дома ти. :)

post-2076-0-88490000-1418053825_thumb.jpg

post-2076-0-79831500-1418053828_thumb.jpg

  • Харесвам 25
Връзка към коментар

Понеже не са ми много ясни правилата, моля Дядо/Баба/Стринка/Вуйчо Коледа-та на Iva_a да се свърже с мен на лично, защото имам място в карибската си шейна да й го доставя точно на Бъдни Вечер, под палмовата елха :)

Или пък ако няма да може да стане номерът, да ми каже :) Благодаря!

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Понеже не са ми много ясни правилата, моля Дядо/Баба/Стринка/Вуйчо Коледа-та на Iva_a да се свърже с мен на лично, защото имам място в карибската си шейна да й го доставя точно на Бъдни Вечер, под палмовата елха :)

Или пък ако няма да може да стане номерът, да ми каже :) Благодаря!

 

Аз ще се погрижа за това :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

И аз да се похваля, че и моят подарък пристигна :P Благодаря на Яничка за хубавите пожелания и естествено за подаръка :wub: Колонката вече я изпробвах с няколко тежки парчета, издържа ги без проблеми :lol: А другото оставих за Коледната трапеза :)

post-122-0-30063000-1418109918_thumb.jpg

Редактирано от Hayasko
  • Харесвам 17
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.