Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2014


Георги

Препоръчани мнения

Ха дано! Ама догодина хич няма да слушам, на дядо ви Коледа да му е ясно от сега! :protest: :protest: :protest:

Някои помощници на Дядо Коледа се затрудняват в избора на подаръци  за най- послушните и затова закъсняват с изпращането им пък и до Коледа има още 7 дни! Най-послушните получават  винаги  най- хубавите подаръци!!

Редактирано от ttelena
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Дядо ви Коледа/Мраз понеже държи стабилна статистика, ето я до момента:

 

20 изпратени и получени подаръка

7 изпратени, но неполучени

15 неизпратени

 

Колкото повече търпение, толкова повече ще си заслужава, сигурен съм. Макар че някои от вас си чакате подаръците, а аз мога и в момента да си бръмча със самолетчето :)

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Имам подаръъъъъъъъъъъък yaay.gif

 

Не е истина какво късане на опаковката  падна - бетер децата... Още на паркинга в колата. Ще избяга... biggrin2.gif Няма да казвам какво им се случи на бонбоните... 

 

Страхотно е да получиш така подарък. Ама много хубаво ми стана!

 

Лидия, сърдечно благодаря! Засега сме трима английски магеланци, колко му е да спретнем някоя сбирчица, само да се свъртим на Острова. А и гледам на един хвърлей разстояние си...  :)

 

Прекрасна година желая на теб и семейството ти и само напред и нагоре!

 

20141217_130452.jpg

 

20141217_130731.jpg

 

20141217_130644.jpg

 

Връзка към коментар

И при мен долетя една дневна птичка с послание и подарък от noshtna_ptica.

Благодаря много. Книжката е страхотна - нощта беше изцяло на нея посветена.

А картите са изключително оригинални. Благодаря пак. С най-добри пожелания.

chr.jpg

  • Харесвам 18
Връзка към коментар

Дядо ви Коледа/Мраз понеже държи стабилна статистика, ето я до момента:

 

20 изпратени и получени подаръка

7 изпратени, но неполучени

15 неизпратени

 

Колкото повече търпение, толкова повече ще си заслужава, сигурен съм. Макар че някои от вас си чакате подаръците, а аз мога и в момента да си бръмча със самолетчето :)

Недей така, че черна завист ще ме оглозга нацяло и ще остане от мен само един скелет, като ей този: /нали съм голяма бяла птица/

skelet-na-ptica.jpg

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Май всъщност се оказа, че съм слушала и аз :) ! Пристигна и моят подарък и съм много раздвоена - хем се изкушавам да разкъсам красивата опаковка веднага, хем ми се иска довечера да си го сложа под елхата и да изчакам до Коледа! За сега ще устоя на изкушението :P !

post-113-0-49525000-1418910964_thumb.jpg

Редактирано от Зани
  • Харесвам 21
Връзка към коментар

И при мене,Дядо Коледа дойде!!! :santa:  :santaclaus:  :santa:

 

Явно и аз доста съм заслужил през тази година,защото подаръка ми е супер. :)

 

Благодаря на Hayasko за страхотната книга!!! :thankyou:  :thankyou:  :thankyou:

 

post-259-0-16531700-1418912544_thumb.jpg

post-259-0-37135000-1418912553_thumb.jpg

  • Харесвам 19
Връзка към коментар

Май всъщност се оказа, че съм слушала и аз :) ! Пристигна и моят подарък и съм много раздвоена - хем се изкушавам да разкъсам красивата опаковка веднага, хем ми се иска довечера да си го сложа под елхата и да изчакам до Коледа! За сега ще устоя на изкушението :P !

 

Не съм подстрекател, но давай, разкъсвай, че много ми хареса тази дума и вече си представям какво следва нататък... :lol:

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

И при мен долетя една дневна птичка с послание и подарък от noshtna_ptica.

Благодаря много. Книжката е страхотна - нощта беше изцяло на нея посветена.

А картите са изключително оригинални. Благодаря пак. С най-добри пожелания.

ССК, радвам се, че подаръкът ти е харесал! Освен да посетиш всички тези места, пожелавам ти да натрупаш още матРИал, за да стане двутомник!  :P

Светли празници и прекрасно настроение с любими хора!!! 

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Недей така, че черна завист ще ме оглозга нацяло и ще остане от мен само един скелет, като ей този: /нали съм голяма бяла птица/

skelet-na-ptica.jpg

AlexandraKo, аз си знам, че не съм слушала, но продължавам да се надявам.... Ако Дядо Коледа не се умили, кой ли...

И моля те, недей повече да ми качваш портрета, че тук съм инкогнито...

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Здравейте!

Днес си получих подаръка от Елена, но понеже е много вкусен, няма да ви го показвам :)

Елена, сърдечно ти благодаря и нека пожеланията ти към мен ти се върнат многократно. Да си здрава, всичко друго се подрежда! ;)

 

Поздрави!

  • Харесвам 13
Връзка към коментар

Благодаря! Благодаря! Благодаря!
на Mery!
Да бъде здрава, усмихната, пътуваща, можеща, имаща, търсеща и намираща!
Обичам шоколад, обожавам розе, често летя и скучая, а такива катъри за сладки нямам. Може да се каже, че подаръкът абсолютно и същински ме е уцелил!
Благодаря!

post-1067-0-12417600-1418932335_thumb.jpg

post-1067-0-90356000-1418932373_thumb.jpg

post-1067-0-17913900-1418932422_thumb.jpg

post-1067-0-71755200-1418932451_thumb.jpg

  • Харесвам 16
Връзка към коментар

maik, много се радвам, че съм успяла да уцеля! :)

И да кажа, че бонбоните ти са НЕВЕРОЯТНИ!!!

Струва ми се, че ще трябва и аз да се науча да правя такива. ;)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Ура! Имам си подарък най-сетне! Такова вълнение и радост не помня от детската градина! Благодаря Костов!(малко гадая дали това е правилния ник, защото нямам картичка :( ) Имам много хубава книга и любими бонбони! Мноооого съм щастлива! Весели празници! achment=26026:20141219_102753.jpg]

post-228-0-98418000-1418979009_thumb.jpg

post-228-0-76606700-1418978992_thumb.jpg

Редактирано от clete
  • Харесвам 19
Връзка към коментар

И аз да се похваля. Имаааааааааааааммм си подарък, и то какъв подарък :) . Имам си подарък.

 

Вчера на партито моята Снежанка ми донесе страхотна изненада. Един огромен подарък.

Явно много съм слушкала през цялата година и за това изненадата беше голяма. Само Поли знае колко се чудих кой ли ще ми подарява. Освен това подаръкът се оказа и тематичен - топъл шал и ръкавички, ръчно изплетени от Анджелика. Кой е като мен? В добавка с червено вино от Малта и още нещо за красотата ми.

 

Анджи, огромно благодаря за страхотния подарък. Не мога да ти опиша как ме зарадва и колко ми харесва. Още на съвместното пътуване до Скандинавието ще можеш да ме видиш с него. Ще свърши огромна работа, а винцето ще си пийна за твое зраве на Коледа. 

 

Ето няколко мига от изненадата:

post-514-0-06785700-1419153649_thumb.jpgpost-514-0-14688200-1419153685_thumb.jpgpost-514-0-09511400-1419153702_thumb.jpg

 

 

П.П. Основателю, не махай снимката с Анджелика. Взех съгласието й да я постна.

Редактирано от mililia
  • Харесвам 21
Връзка към коментар

Ееее, ми ха

 

И аз да се похваля. Имаааааааааааааммм си подарък, и то какъв подарък :) . Имам си подарък.

 

Вчера на партито моята Снежанка ми донесе страхотна изненада. Един огромен подарък.

Явно много съм слушкала през цялата година и за това изненадата беше голяма. Само Поли знае колко се чудих кой ли ще ми подарява. Освен това подаръкът се оказа и тематичен - топъл шал и ръкавички, ръчно изплетени от Анджелика. Кой е като мен? В добавка с червено вино от Малта и още нещо за красотата ми.

 

Анджи, огромно благодаря за страхотния подарък. Не мога да ти опиша как ме зарадва и колко ми харесва. Още на съвместното пътуване до Скандинавието ще можеш да ме видиш с него. Ще свърши огромна работа, а винцето ще си пийна за твое зраве на Коледа. 

 

Ето няколко мига от изненадата:

attachicon.gif20141220_190301.jpgattachicon.gif20141220_191011.jpgattachicon.gifDSC_0399.jpg

Честито, много ценен подарък :) Изплетен специално за теб, как няма да се почувстваш специална? :rolleyes:

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Еми, целувам те силно! 

Тъй съм благодарна на жребия тази година!!!

Хаахаха наложи се да заявявам твърдо, че никога не издавам на кой имам да подарявам (лъжа разбира се - никога не изтрайвам и си казвам) ... ама този път устоях :) 

После се наложи да послъгвам и на въпроса ти *Какво правиш? Хайде трябва да организираме пътя :) *

Обаче сега заявявам, че се заемам сериозно с четене, ровене, гледане и рушкане на всичко де що е скандинавско. 

Прегръщам те силно и ти желая късмет!

 

Ох! Благодаря ви, че ви има приятели. Тъй съм щастлива, че се запознах с вас  покрай пътищата и форума! 

Пътища прескрасни!!! 

 

п.с. .... и общи :)))

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

И аз си имам подарък - много съм щастлива, снощи като видях бързам,бързам да го отворя с една широка усмивка на лицето, като развълнувано малко дете.

 

Сърдечно благодаря на Евелина (Eve) за страхотната книга :) Весела Коледа и Щастлива Нова Година- изпълнена с много здраве,щастие и незабравими пътешествия!post-2133-0-38837100-1419159364_thumb.jpgpost-2133-0-28642500-1419159376_thumb.jpgpost-2133-0-98947000-1419159394_thumb.jpg

  • Харесвам 15
Връзка към коментар

Много,много благодаря за страхотния подарък :).Подозирам,че виновника за него е Iva_a :)

Пожелавам си с очите си да видя мястото, от което е дошло ароматното Доминиканско кафе, бонбоните са мой абсолютен фаворит, рачето ще ми бъде скъп спомен,а  за написаното в картичката, просто нямам думи.. You made my day!

Весели Коледа , здрава и щастлива Нова година!

post-1325-0-43511100-1419256645.jpg

post-1325-0-61301700-1419256652_thumb.jpg

  • Харесвам 17
Връзка към коментар

Много,много благодаря за страхотния подарък :).Подозирам,че виновника за него е Iva_a :)

Пожелавам си с очите си да видя мястото, от което е дошло ароматното Доминиканско кафе, бонбоните са мой абсолютен фаворит, рачето ще ми бъде скъп спомен,а  за написаното в картичката, просто нямам думи.. You made my day!

Весели Коледа , здрава и щастлива Нова година!

За мен беше истинско удоволствие и с голямо вълнение избрах  и изпратих този подарък. Радвам се, че съм доставила радост! Весели празници!

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

Благодаря на Яни (edbloom) за невероятния подарък :) Не съм я сваляла от както ми я подари :)))) Желая ти много пътешествия, усмивки и готини хора, с които да ги споделяш :) 

P.S. Подаръка включваше и шоколадов дядо Коледа, но той не можа да оцелее до снимката :)

IMG_3941.jpg

  • Харесвам 18
Връзка към коментар

Благодаря на Яни (edbloom) за невероятния подарък :) Не съм я сваляла от както ми я подари :)))) Желая ти много пътешествия, усмивки и готини хора, с които да ги споделяш :)

P.S. Подаръка включваше и шоколадов дядо Коледа, но той не можа да оцелее до снимката :)

IMG_3941.jpg

Искаш да кажеш, че на срещата си получила 2 шоколодави дядо Коледа... правилно ли те разбирам? А??? :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да кажеш, че на срещата си получила 2 шоколодави дядо Коледа... правилно ли те разбирам? А??? :)

И таййййничко си ги изяла ;) ;) ;) ;) с кеф!

Ама шапката е супееееееееер, честито!

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.