Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2014


Георги

Препоръчани мнения

Искаш да кажеш, че на срещата си получила 2 шоколодави дядо Коледа... правилно ли те разбирам? А??? :)

 

Хихи Да два бяха, нито един не оцеля. На единия, който ми даде ти имаше късмет, на който пишеше, че ако си хрърля лявата обувка през прозореца ще имам късмет през цялата следваща година. И разбира се, щом е казано, обувката ми полетя през прозореца на Джепето :) Сега очаквам да намеря друпосочен билет до Филипините на мое име, хубава раница и няколко хиляди евро вътре :))        

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

Хихи Да два бяха, нито един не оцеля. На единия, който ми даде ти имаше късмет, на който пишеше, че ако си хрърля лявата обувка през прозореца ще имам късмет през цялата следваща година. И разбира се, щом е казано, обувката ми полетя през прозореца на Джепето :) Сега очаквам да намеря друпосочен билет до Филипините на мое име, хубава раница и няколко хиляди евро вътре :))        

Саааамо да не си объркала обувките ;) ;) ;)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Търпение :) Довечера ще погледна екселския файл, мисля че има 1 или 2 подаръка неизпратени още, ще се постарая да подгоня хората да действат :)

Връзка към коментар

Явно родените на нашата дата трудно получават подаръци!

Ееее, ми то, не може всичко - хем да сме на тази дата, хем да сме късметлии ;) ;) ;) ;)че хем и извънреден подарък.

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Похвалвам сееее!

Дядо Коледа дойде и при мен, и то точно навреме! Подаръкът ми беше толкова красив, че направо не ми се отваряше!  :rolleyes:

Все пак вътрешната борба беше кратка и под прекрасната опаковка се подадоха прекрасна книга /за която искрено завидях на друга магеланка/, коледни сърчица и пожелания с мечти!

Atrencheva, безкрайно ти благодаря за вълнението и настроението, които ми подари!!! Желая ти много усмивки и любов в най-вълнуващите празници! Бъди здрава и щастлива - и по света, и у нас!

Много празнично настроение и мечтани късмети пожелавам на всички магеланци!

Ето го и моят прекрасен подарък

 

post-282-0-02317800-1419376743_thumb.jpg

post-282-0-25517100-1419376765_thumb.jpg

  • Харесвам 16
Връзка към коментар

Много,много благодаря за страхотния подарък :).Подозирам,че виновника за него е Iva_a :)

Пожелавам си с очите си да видя мястото, от което е дошло ароматното Доминиканско кафе, бонбоните са мой абсолютен фаворит, рачето ще ми бъде скъп спомен,а  за написаното в картичката, просто нямам думи.. You made my day!

Весели Коледа , здрава и щастлива Нова година!

Ейййй, ма сега го видях рака :unsure: :unsure: :unsure: Много е хубаааааааав! :unsure: :unsure: :unsure: Долазил чааак от Доминикана, а? ;) Рак, рак, ама - експресен, тооочно на време! ;)

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Брей, Александра, ти изпрати първа, а още нямаш подарък! Не е честно! Много моля, джуджето, отговорна за доставката да се погрижи!

Тъкмо влизах да напиша на AlexandraKo да дава адрес и да и изпратя един експресен подарък! :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Брей, Александра, ти изпрати първа, а още нямаш подарък! Не е честно! Много моля, джуджето, отговорна за доставката да се погрижи!

 

Тъкмо влизах да напиша на AlexandraKo да дава адрес и да и изпратя един експресен подарък! :)

 

Ей, момичетааа, направо ме разчувствахте! :lol:  :lol:  :lol:  Много ви благодаря! :)

Явно, от вашата намеса има полза, щото ЖОжетата се разпъргавиха и подаръкът пристигна току-що.

Ей го, нА:

 

post-1504-0-52716500-1419417968_thumb.jpg

 

Благодаря на Adriana, да е жива и здрава. :)

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 12
Връзка към коментар

Има ли още някой без подарък ???  :santaclaus:  :santaclaus:  :santaclaus:

Дядо Коледа, до вчера alienad и аз бяхме без подарък. Днеска моят пристигна, може ли да провериш дали някое джудже не се е заплеснало нейде по пътя и да бави другия подарък, моля теееееееееее :lol: :lol: :lol: :lol:

Връзка към коментар

Вече и аз имам подарък. Магнитче и картичка.

Весели празници на всички магеланци!

Оооох, ние, с тебе за догодина няма да слушаме съвсем официално и ще можем да  си правим всякакви пакости ;) ;) ;) пааак съвсем официално. Вчера внучката ми ме пита дали съм намерила под елхата подарък от дядо Коледа, щото на тях им бил оставил на всички - кой, каквото е поръчал. Аз викам - " ми не, не ми е оставил". Тя - " ама виж пак де, да не би да не си видяла хубаво, щом за нас има, значи е минал навсякъде" . Детската логика е непоклатима :) :) :)

По този повод искам да ви кажа един много хубав виц:

Едно момченце няколко години все пишело на дядо Коледа писмо да му донесе колело. И той все не носел. Една година служителите в пощата им дожаляло за детето и решили да съберат пари и да му пратят. Събрали половината, пратили ги на детето, на другата година иде писмо:

 "Мили дядо Коледа, да ти се оплача, гадните пощаджии ми откраднаха половината пари, дето ми ги прати лани и пак не можах да си купя колело..."

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Има 4 подаръка, които са в транзит, още 2 неизпратени. От двата неизпратени за единия съм уведомен, че леко ще се забави, а другия човек е сериозен и съм сигурен, че няма да забрави и в крайна сметка получателя ще е доволен :)

Връзка към коментар

А мен ме дели 1 час от получаването на подаръка /надявам се/ и посрещането на macflan. ;)

Хубава празнична вечер и весела Коледа на всички и още мноого подаръци!

  • Харесвам 10
Връзка към коментар

А мен ме дели 1 час от получаването на подаръка /надявам се/ и посрещането на macflan. ;)

Хубава празнична вечер и весела Коледа на всички и още мноого подаръци!

Поздрави за двама ви с macflan. Весело да ви е!:) Редактирано от Polina
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.