Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2014


Георги

Препоръчани мнения

И такааааа да се похваля и аз - получих си днес подаръка :clapping:  :clapping:  :clapping:

Благодарности на Поли - подаръка е прекрасен, а тръпката да чакам - незаменима :-))))). Радвам се, че попаднах на вас, прекрасни хора! Пожелавам на всички весели празници, здраве и още безброй пътешествия!!!

 

Само да добавя, че заминах на едно прекрасно пътешествие в Европа и бях предупредила, ако ми пристигне СМС, някой да го вземе и да ми го пази, а днес тъкмо влязох в България и получих съобщението за пратката - :santaclaus:  :santaclaus:  :santaclaus:

post-2033-0-55475400-1419454194.jpg

post-2033-0-15754400-1419454234_thumb.jpg

Редактирано от Desi75
  • Харесвам 13
Връзка към коментар

Честита Коледа! Здраве, любов, благоденствие и пътешествия на вас и семействата ви!

А аз получих така чакания подарък! На Коледа! Румяна, благодаря ти сърдечно, чудесен е! И шалът много ми отива ;)

И, разбира се, на macflan за транспортирането му.

post-1273-0-60595100-1419508714_thumb.jpg

  • Харесвам 17
Връзка към коментар

Честита Коледа! Здраве, любов, благоденствие и пътешествия на вас и семействата ви!

А аз получих така чакания подарък! На Коледа! Румяна, благодаря ти сърдечно, чудесен е! И шалът много ми отива ;)

И, разбира се, на macflan за транспортирането му.

Радвам се, ако съм успяла да те изненадам приятно. Същинският подарък е шала и рамката , а другото е малко попълнение, което може да ти е полезно. Благодаря на macflan за това, че беше Дядо Коледа. Весела Коледа и Щастлива Нова Година.

Тази картичка избрах за да вкарам малко сняг в летния ви пейзаж.

Редактирано от Румяна
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Оооох, ние, с тебе за догодина няма да слушаме съвсем официално и ще можем да  си правим всякакви пакости ;) ;) ;) пааак съвсем официално. Вчера внучката ми ме пита дали съм намерила под елхата подарък от дядо Коледа, щото на тях им бил оставил на всички - кой, каквото е поръчал. Аз викам - " ми не, не ми е оставил". Тя - " ама виж пак де, да не би да не си видяла хубаво, щом за нас има, значи е минал навсякъде" . Детската логика е непоклатима :) :) :)

По този повод искам да ви кажа един много хубав виц:

Едно момченце няколко години все пишело на дядо Коледа писмо да му донесе колело. И той все не носел. Една година служителите в пощата им дожаляло за детето и решили да съберат пари и да му пратят. Събрали половината, пратили ги на детето, на другата година иде писмо:

 "Мили дядо Коледа, да ти се оплача, гадните пощаджии ми откраднаха половината пари, дето ми ги прати лани и пак не можах да си купя колело..."

Съгласна съм с теб - няма да слушам догодина! Обаче си мисля дали ще ми е по-лесно да не слушам , като съм свикнала все да съм послушна? :)

Редактирано от alienad
Връзка към коментар

Пък аз - преди да се забия на майна си Райна - пуснах с Кралските пощи пакетчето  - и чакам да видя дали Дядо Коледа ще донесе благата вест, освен ако не се е закеркенечила с някоя Дикенсова карета със съответната скорост  :huh: или пък получателят е също на майна си Райна  ;)

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Извинявам се за късния доклад, ноо така се получи :) 

Въпреки това много много благодаря на  krasen_denev за страхотния подарък. Бутилката е направо уникална. А това тефтерче ... страхтно е.  Много благодаря. 

Въпреки, че не мисля е ще използвам което и да е от двете :mellow:  толкова са хубави, че не ми се съсипват  :rolleyes: 

post-1645-0-46447600-1420648841_thumb.jpg

post-1645-0-13448100-1420648853_thumb.jpg

 

 

Редактирано от atrencheva
  • Харесвам 7
Връзка към коментар

atrencheva, дестинациите са ти нарисувани!  :)  Взимай подаръците и отивай да ги ползваш на място!  :) 

И аз това си мислех, ама са доста та виното май няма да стигне  :lol: , ноо определено мисля да опитам. На повечето не съм ходила, а това само по себе си е престъпление.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 8 месеца по-късно ...

Тази година дали ще има такава офанзива? Нямам търпение вече :D Като ще свършва лятото, аз на пук пък ще ида директно на коледна вълна :D

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Тази година дали ще има такава офанзива? Нямам търпение вече :D Като ще свършва лятото, аз на пук пък ще ида директно на коледна вълна :D

След Календара, ще дойде време и за подаръците ... предполагам де. :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Тази година дали ще има такава офанзива? Нямам търпение вече :D Като ще свършва лятото, аз на пук пък ще ида директно на коледна вълна :D

 

чакай да мине данданията покрай календарите :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

А аз дали да участвам тази година, след като Коледния си подарък получих през Август?  :huh:  :huh:  :huh:

 

За две години си единствения случай на забавяне, и поне до колкото аз чух, по изцяло обективни причини. Всеки все пак сам ще си прецени до колко му пука за поетият риск. 

Връзка към коментар

За две години си единствения случай на забавяне, и поне до колкото аз чух, по изцяло обективни причини. Всеки все пак сам ще си прецени до колко му пука за поетият риск. 

Aaaa... аз се чудя, не се оплаквам.. не ме разбирай погрешно :) 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

А аз дали да участвам тази година, след като Коледния си подарък получих през Август?  :huh:  :huh:  :huh:

Е, ако не е било зимна течност за чистачки, к'ъв е пробелмът :P

  • Харесвам 10
Връзка към коментар

Оо...ще има..ще има.четох ви и много се забавляваш.Аз много обичам изненадите,обичам подаръците..обичам да подарявам, доставя ми истинска радост, да зарадвам някои.Така, че организаторите да ме включат още сега.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Интересна тема! При мен е малко по-сложно с изпращането и получаването и се чудя дали е удачно да участвам.

 

Миналата година аз изпращах подарък в Испания, а получих моя в Англия :) Беше страхотна емоция, отсега точа зъбки  :blush: Тази година точно тогава съм си в България, но и да не бях, щях пак да подскачам от нетърпение...

Връзка към коментар

Работата е, че Тенерифе, не е точно Испания, нито Европа и пратките са сложна работа.., но както и да е. Най-вероятно ще се запиша.

 

Тенерифе е остров - като Англия :) Вярно, транспортът малко оскъпява удоволствието, но кеф цена няма :) Поне за мен. Не те убеждавам, сакън. Само споделям мнение... 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.