Прескочи до съдържание

Европа - Гана под 200€


Препоръчани мнения

Не съм много навътре с африканските дестинации, но 192€ от Европа до Западна Африка изглежда като да е доста прилична цена. Дават я нашите добре познати испански приятелчета от Иберия.

Е, верно, че проклетата Ебола създава доста смут, но уж в Гана няма регистрирани заразени.
На север от Гана пък, в Буркина Фасо, тия дни имаше военен преврат, та като цяло районът не е от най-спокойните в момента, на все пак на някой може да е полезно.

Става дума за open-jaw билет с тръгване от Брюксел до Акра  и после връщане в Мадрид, излизат и други дати през февруари за 199, за други точки на тръгване и пристигане не съм проверявал.

 

post-139-0-29888300-1414869337_thumb.jpg

 

8db818056c8f092d87aa8bd97f881057.jpg

 

Ghana-Tourism-Authority.jpg

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Аз съм желаещ много и то, но нямам възможност в момента да се възползвам. И не ме притеснява нито еболата, нито преврата в Буркина, просто за тази година бюджета за пътувания ми е вече 0 :-( дано по-често излизат подобни оферти. Ако пък някой има желание и възможност - отивайте и да разкажете!

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
  • 3 месеца по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.