Прескочи до съдържание

Самолетни билети от Ница или наоколо (Париж) до Йоханесбург. Престой от 02-06 Август до 22-28 Август 2015


Препоръчани мнения

Много близка моя приятелка от Ница иска да посети друга близка приятелка в Ю. Африка, ще пътува обаче с двамата си сина (което умножава цената Х 3) и търси по-евтини билети. До момента е намерила от Ница през Цюрих със Swiss за около 690 евро на човек. На мен ми се мерна Egypt Аir от Париж през Кайро за около 620 май беше...

 

Някой има ли идеи за изгодни билети, може да не са точно от Ница, а от близки летища. Крайната и цел е Дърбан, ако пък се намери билет, който да включва и тази отсечка, би било супер.

 

Предварително благодаря за мненията.

 

П. П. Уф, забравил съм да сложа датите и в самия текст на поста - става дума за заминаване от 02-06 Август и връщане 22-28 Август, 2015.

Редактирано от FlyTraveler
Връзка към коментар

Ще погледна пак довечера, но на първо време е много рано, на второ цената не е нещо специално, което да предполага покупка толкова рано.
 

Връзка към коментар

Ще погледна пак довечера, но на първо време е много рано, на второ цената не е нещо специално, което да предполага покупка толкова рано.

 

 

Благодаря Георги, за самолетните билети е рано, но за хубави и евтини места по лагерите в парка Крюгер е даже леко късно (не, че не могат да резервират преспиване и да го откажат после де)...

Връзка към коментар

В заглавието са. :)

 

 Ох, да и аз толкова гледам  :blush:

 

Благодаря Георги, за самолетните билети е рано, но за хубави и евтини места по лагерите в парка Крюгер е даже леко късно (не, че не могат да резервират преспиване и да го откажат после де)...

А няма ли да е по-удобно финансово, сега да резервират за парка, а да изчакат за билети. Така или иначе имат горе долу фиксирани дати и може би няма да има разминаване.

Връзка към коментар

На пръв поглед и аз не намирам нищо по-добро. Но цена, която да си заслужава купуването от сега би била около 500-550 евро максимум. Разбирам ги и тях, че ако фиксират сафарито няма как да им мърдат датите и остават месеци паника, че цените може да се вдигнат. Според мен няма да се вдигнат, най-много да трябва да изберат по-неудобна комбинация като часове и прекачвания, но знае ли се... 

Връзка към коментар

На пръв поглед и аз не намирам нищо по-добро. Но цена, която да си заслужава купуването от сега би била около 500-550 евро максимум. Разбирам ги и тях, че ако фиксират сафарито няма как да им мърдат датите и остават месеци паника, че цените може да се вдигнат. Според мен няма да се вдигнат, най-много да трябва да изберат по-неудобна комбинация като часове и прекачвания, но знае ли се... 

 

Благодаря за отделеното време! Ще и кажа, че не може да се намери нещо по-добро в момента, да си взема решение. Лагерите в Крюгер където искат да резервират са държавни rest camps и там връщат парите ако човек се откаже.

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.