Прескочи до съдържание

Отделен раздел за визи


Препоръчани мнения

Какво ще кажеш за един раздел от сорта "Виза за ..." , където да се разисква само това , защото имаме хора пътували до най-невероятни дестинации и май може да получим инфо от първа ръка за почти всяко кътче по света .

Освен това както казваш нещата се менят и е добре да имаме постоянно актуално инфо.

В крайна сметка какво е най-важното за едно пътуване - виза , резервация на полети и хотели . Това е необходимо за всеки , а едва после според интересите идват разните забележителности , музеи , вътрешни екскурзии.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Със сигурност има място нещо такова, но на тоя етап мисля да си седи в Дестинации. Даже мисля съм го отбелязал в описанието на форума...А, не съм, ей сега ще го добавя  :)

 

Със сигурност и нов раздел няма да е оптимално решение, но в обозримото бъдеще ще има място, където подобна информация с достатъчно желаещи ще я поддържаме свежа, малко по метода на уики. Само търпение :)

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.