Прескочи до съдържание

Филипините през Януари: самолетен билет


Препоръчани мнения

Здравейте, реших да пусна нова тема за Филимините. Търся билет за около 14 дни между 13/01/2014 с връщане най-късно 03/02/2014.

Към момента най-евтиното което намирам е от София до Хонг - Конг за 960 лв - 1100 лв., и за около 100 еur двупосочен с low cost до Манила.

Мислех и за някаква връзка през Китай, но там трябва виза и се оскъпява още повече пътуването.

 

Моля за съвет дали има смисъл евентуално да се чака за по-ниска цена?

 

Поздрави:

Ангел

 

 

Връзка към коментар

Двата най-евтини варианта, които съм намирал от България:

 

1. Като твоя - Хонконг - лоу кост към Манила или Анджелис.

 

2. Рейс до Истанбул  и от там Малейжа еърлайнс или катарците. Ако не те е страх, като някои хора, малейжа дават читави цени постоянно от Истанбул до Манила, не е нужно промоция или да се купува отрано. Компанията е стабилна, за съжаление ги сполетя малшанс наскоро.Няма застраховка да се случи с всяка друга.

 

post-2200-0-27413700-1415215362_thumb.jpg

Връзка към коментар

Ако дадеш дати и гъвкавост около тях, може да сме по-полезни :)

 

Междувременно, в момента (до 10ти) има промоция на Катарските Авиолинии. Хвърли им едно око.

Летят до Манила и Кларк (CRK), като обикновено второто е по-евтино.

Връзка към коментар

Виждам , че не си бил в Хонконг и бих ти препоръчал връзката там с поне 2-3 дни престой. Аз обаче съм малко пристрастен , щото това е любимото ми място в Азия  :)

Връзка към коментар

Трудно ми е да определя , защото  Хонконг  все пак е само един мегаполис , а Япония много по-многообразна.

Хонконг е с "по-човешко" лице . Малко по-мърляв , малко по-жив и много по-близо до познатата ни европейска цивилизация  :)


Нека не забравяме , че е населен с китайци които са много различни от японците  :rolleyes:

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Благодаря за отговорите.

С Малайзия айр няма голяма разлика в цената, пътува се от Турция а и наистина си ме е страх.

ХонгКонг отдавна го мисля и бих го пропуснал само ако излезе друг доста по-евтин вариант. За съжаление Катарци пускат в последно време само фалшиви промоции и не знам дали има смисъл да чакам още.

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.