Прескочи до съдържание

Какви злодеи са зодиите


stanimir

Препоръчани мнения

Рядко чета зодиака , но този път  се загледах и доста се посмях .  Аз съм в графата "Корупция и контрабанда"  което си е успокояващо ... това са все интелигентни занимания  :lol:

 

http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=4399995

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Тези от Труд са си направили труда да ни разконспирират

Това, че сме хвалипръцковци е верно...и че ламтим за слава е верно ..ама  с перверзията малко са попрекалили.... и какво не им харесват на колегите лъвове?! Не знам, не знам...

 

Престъпни наклонности: Много опасни, извършват престъпления от честолюбие.

Видни Лъвове: Италианският Хитлер - Бенито Мусолини (на съвестта му лежат 30 хил. етиопци, избити по време на италианскат окупация и около 400 000 италианци, загинали във Втората световна война), Слободан Милошевич (230 000 жертви), монахът-мошеник Григорий Разпутин, легендарната шпионка Мата Хари и Наполеон Бонапарт. Безмалко да пропуснем Хълк Хоугън и Бил Клинтън.

Хиперсексуални и суетни перверзници, които ламтят за слава.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

"Вие сте Дракула на наркотици. Кикотещ се, извратен, ненормален и чудовищно умен изверг. Като навита до край пружина сте."

хаха наркоманизиран Дракула  :lol:  баси... И почти никога не ни залавят  :P

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

"Вие сте Дракула на наркотици. Кикотещ се, извратен, ненормален и чудовищно умен изверг. Като навита до край пружина сте."

хаха наркоманизиран Дракула  :lol:  баси... И почти никога не ни залавят  :P

Май авторът на статията е от твоята зодия, wilks  ;)

Връзка към коментар

Рядко чета зодиака , но този път  се загледах и доста се посмях .  Аз съм в графата "Корупция и контрабанда"  което си е успокояващо ... това са все интелигентни занимания  :lol:

 

 

http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=4399995

И аз съм от тези :)

Връзка към коментар

Приятно ми е. Корумпиран контрабандист  :lol: Жената - убиец, дъщерята - шеф на организирана престъпност. И после се чудим що семейно ни влече Италия :lol:

Редактирано от Костов
  • Харесвам 5
Връзка към коментар

"Джъстин Бийбър (стотици милиони жертви)"

хахаха

А към това като прибавим и аксцедента ми, включващ садистичните убийци начело с Мики Маус, нещата стават доста опасни :P . Моля никой да не се базика с мен :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Stenk, снощи ме беше страх да заспя до мъжа ми... :P

Защото...зодията на мъж ми ...Обикновено извършват убийства от страст, не се задоволяват само с един труп и до жертвите оставят някакъв отличителен знак. 

Сутринта, като се събудих си викам ... жива съм още, ама погледнах да няма някой знак все пак.  :biggrin:

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Stenk, снощи ме беше страх да заспя до мъжа ми... :P

Защото...зодията на мъж ми ...Обикновено извършват убийства от страст, не се задоволяват само с един труп и до жертвите оставят някакъв отличителен знак. 

Сутринта, като се събудих си викам ... жива съм още, ама погледнах да няма някой знак все пак.  :biggrin:

И аз така :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Stenk, снощи ме беше страх да заспя до мъжа ми... :P

Защото...зодията на мъж ми ...Обикновено извършват убийства от страст, не се задоволяват само с един труп и до жертвите оставят някакъв отличителен знак. 

Сутринта, като се събудих си викам ... жива съм още, ама погледнах да няма някой знак все пак.  :biggrin:

 

Очевидно не си разбрала правилно посланието. Ти си този отличителен знак... :P

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.