Прескочи до съдържание

[Qatar Airways] Изтекли мили - ревалидиране


Препоръчани мнения

Имало и такова нещо, да му се не види.  Аз току-що научих за него:

 

 

Revalidate expired Qmiles

Members can recover the total or partial Qmiles which expired in the last expiry period. The fee for revalidating each Qmile is $0.015 for online and$0.020 for offline requests. Transactions are non-refundable and revalidated Qmiles will be valid for 12 months from the original expiry date.

 

Глас зад кадър: членовете (на програмата за лоялност на QA) могат частично или изцяло да възстановят своите мили, изтекли в канала през последния период (изтичането на милите става два пъти годишно, в края на юни и в края на декември). За всяка миля се заплаща такса $0.015 (при онлайн-заявка) или $0.020 (при офлайн-заявка). Плащанията са невъзстановими, милите (милите мили те!) остават активни в продължение на 12 месеца, считано от датата на тяхното първоначално изтичане.

 

 

Коментар: 10 000 мили са 150 долара, не съм сигурен, че на мен като потребител ще ми излезе сметката. На авиокомпанията - ще ѝ излезе :)

Връзка към коментар

Имаше някаква статия едно време, колко милиони годишно отиват в изтекли мили, супер печалба за фирмата управляваща програмата (не винаги е авиокомпанията, или поне не директно). А колко сълзливи теми съм чел във Flyertalk на хора, които не си ги следят и им е изфирясало количество достатъчно за някое и друго околосветско...

 

Магеланските мили не изтичат никога за сметка на това :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Магеланските мили не изтичат никога за сметка на това :)

 

Ти представяш ли си? Ше взема да натрупам един милион магелански милимунди :P и като ги обърна в розови ваучери... Ще трябва да обикалям света с "Wizz"! :D

 

...Което е идея всъщност: я пробвай да съставиш околосветски маршрут само с нискотарифни компании, да видим какво ще се получи. Или... чакай да пиша лично съобщение ;)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

150 $ ако го обмениш в полети ? 10000 са за никъде ...

Иначе в Доха нс летището с тях ще напазаруваш за 25-30 долара.

Имаше някакъв линк как да организираме околосветско само с нискотарифни.Сигурно е било при поляците :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Имаше, но мисля, че отпадна, защото една от отсечките вече няма low cost, вероятно става дума за trans pacific отсечката, не помня.

 

Wizz до Дубай

Cebu до Манила

там има доста варианти, целта накая е с Jetstar до Хавай

тук е проблема май

след това през САЩ с техните low cost

през атлантика да кажем с Norwegean

и накрая европейската отсечка с който ти кефне

Редактирано от Oshko
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

...Което е идея всъщност: я пробвай да съставиш околосветски маршрут само с нискотарифни компании, да видим какво ще се получи. Или... чакай да пиша лично съобщение ;)

В темата ми за нискотарифните търсачки има линк към статия, която постоянно се обновява с точно такава информация ;)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.