Прескочи до съдържание

Много вдъхновяващо: Живот на лодка по света


Яничка

Препоръчани мнения

Стига бе, аз друго видях в телата им.. явно палавите мисли си остават в главата ми! :blush: :blush:

 

точно това, дето е в главата ти, изписват - ако им прочетеш съответния пътепис, ще разбереш и защо   :)   :)   :)

Връзка към коментар

Стига бе, аз друго видях в телата им.. явно палавите мисли си остават в главата ми! :blush: :blush:

 

 

И аз това виждам , но търсех по-дълбок замисъл  :lol:

Понеже тая тема я разчепкахме из основи, гледам, че и Дневник излязоха със статия, която според мен е доста по-качествена от публикуваната в началото на темата: http://www.dnevnik.bg/na_put/2014/11/20/2418013_moremechtateli/

 

 

Ако журналистите може някак да качат на тая Фата Моргана Крисия с близнаците , а  Кубрат Пулев да кара лодката мисля , че ще ударят джакпота ... няма да е лошо и лодката да се окаже с кредит от КТБ и договор за цесия  :lol:

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Да , аз още на момента разчетох "К" и "У" , но не видях последната буква , та затова потърсих друг смисъл :)

 

Все пак добре са се усетили майката да държи детето , че иначе ...

50 долара наистина са множко , но пък щом свръбогатите араби искат приблизително толкова за гледка от небостъргач , що не ? :)

Връзка към коментар

Да , аз още на момента разчетох "К" и "У" , но не видях последната буква , та затова потърсих друг смисъл :)

 

Все пак добре са се усетили майката да държи детето , че иначе ...

50 долара наистина са множко , но пък щом свръбогатите араби искат приблизително толкова за гледка от небостъргач , що не ? :)

 

Да де, на такива места обикновено си е скъпо, пък и Перу е бедна държава - от Мачу Пикчу ако не скубнат някой лев - какво им остава ;) .

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Именно това , че е бедна държава не значи че не трябва да оценяват порядъчно това което имат.

Дори да е скъпо за хората в България за огромен брой хора по света сумата не е нищо съществено ...примерно бутилка средно ниво масово вино в европейски ресторант.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Засрамих се... бях го пропуснала. Нямам думи и ми е много тежко. Поклон пред такива хора! На свършване са.
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.