Прескочи до съдържание

Кипър


Препоръчани мнения

Здравейте, в края на Април смятаме с моето семейство да заминаваме за Кипър,можете ли да ми препоръчате евтина авиокомпания,като в цената са включени всички такси!Благодаря ви предварително

Връзка към коментар

Здравей и добре дошла

До Кипър директно летят от София Wizzair и България Еър, като при Wizz багажа се плаща допълнително. От Истанбул до Северен Кипър летят Pegassus Air http://www.flypgs.com/en/

Изискването за включени всички такси е малко ограничаващо, защото може да се окаже, че като добавиш всичко допълнително пак са по-добрия вариант.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Здравей и добре дошла

До Кипър директно летят от София Wizzair и България Еър, като при Wizz багажа се плаща допълнително. От Истанбул до Северен Кипър летят Regassus Air http://www.flypgs.com/en/

Изискването за включени всички такси е малко ограничаващо, защото може да се окаже, че като добавиш всичко допълнително пак са по-добрия вариант.

Благодаря ви посрещането и информацията  :)

Връзка към коментар

Мисля, че и БГ ейр летят до там.. Тук сме обсъждали Кипър и кой за колко е летял преди около година, може да ти е полезно като информация, ако случайно не си го видяла вече : Дестинация Кипър .

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Здравейте, в края на Април смятаме с моето семейство да заминаваме за Кипър,можете ли да ми препоръчате евтина авиокомпания,като в цената са включени всички такси!Благодаря ви предварително

Всички авиокомпании са длъжни да обявяват цените си с всички такси. Вероятно въпросът ти е провокиран от некоректното поведение на туроператорите, които предлагат напр. седмица в Доминиканската република за 1000 евро, но цената не включва скромните 560 евро летищни такси. Когато сама си организираш пътуването, такива номера няма. Единствено трябва да се четат правилата на авиокомпаниите като разрешен багаж, web check-in, доплащане за избор на място или priority boarding и всякакви други допълнителни услуги.

Има много евтини полети и на Ryan Air от Солун до Пафос.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Благодаря ви за помоща,и аз така прецених в крайна сметка,и с най-бързо пристигане до там и без прикачване :)))Колко време преди пътуването трябва да си закупя билетите?

Връзка към коментар

С Bulgaria Air е по-скъпо. За търсения период цените им (към момента) са около 400 лв на човек, двупосочно. Може да паднат при някаква промоция, но не трябва да се разчита на това...

С wizzair цената за двама двупосочно (към момента) е 420 лв (със закупуване на Дискаунт клуб за 60 лв) с малък салонен багаж, за трима 640 лв (със закупуване на Дискаунт клуб за 100 лв), а за 1 бр. регистриран багаж до 32 кг. двупосочно е 80 лв. (пак с Дискаунт клуб)

Дискаунт клуба се купува еднократно, важи в рамките на 1 година и дава до 20 лв. отстъпки на полет на пътник веднага с купуването му, а и 10 лв отстъпка за регистрирания багаж.

Цените на wizzair са по-динамични. Има всеки месец почти отстъпки по 20% (колко са отстъпки е друг въпрос).

Понеже датите ви са фиксирани, моят съвет е видите ли цена, която ви устройва - не се чудете, а купувайте, защото в следващия момент може тя да не е същата. :)

Редактирано от woman_in_white
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Мисля, че за около 150-200 лв. на човек ще намерите бишети с Уиз. Ние за толкова (200 лв. на човек) летяхме през септември с включена такса багаж и резервирани места.. Без екстрите бяха около 140 лв

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Най-накрая успях с леки промени на датата да  намеря най-евтините билети с WIZZ,горе долу около 135лв. на човек,цената е с всички такси!  :) Много съм доволна и отново благодаря на всички ви  :)  :)  :) 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.