Прескочи до съдържание

SIM pre-paid card - Indonesia?


Гост

Препоръчани мнения

Здравейте :) Едно въпросче... Искам да си поръчам sim карта за Индонезия предварително, за да избегна изненади на място. Имате ли опит в това отношение - тоест, някой поръчвал ли си е така карта?

 

Намерих един-два източника, но ще се радвам на съвет.

 

http://www.onesimcard.com/international-sim-card/

http://www.simcorner.com/shop

 

Благодаря :)

Връзка към коментар

Rainy, няма абсолютно никакъв смисъл да поръчваш предварително и да се набутваш с вероятно десеторна цена. В Индонезия на всяка крачка продават SIM карти на локални оператори, които струват около 5 до 10 хиляди рупии (около $1-2), а активирането им става за секунди. После можеш да зареждаш колкото пари искаш в картата чрез покупка на ваучери, които също ги има навсякъде. Разговорите са доста евтини.

Връзка към коментар

Благодаря ти. Аргументите ми са - ако е ваучер с интернет, четох че иска активиране чрез интернет, а и исках да не ги отхвърли телефона ми (тук ще се изтропам във Vodafone и ще поискам помощ), както и да спестя време на летището в Джакарта. 

Връзка към коментар

Благодаря ти. Аргументите ми са - ако е ваучер с интернет, четох че иска активиране чрез интернет, а и исках да не ги отхвърли телефона ми (тук ще се изтропам във Vodafone и ще поискам помощ), както и да спестя време на летището в Джакарта. 

 

Моята карта беше с интернет и НЕ СЕ активираше по интернет. Активира ми я момичето от магазина, като процеса отне под 1 минута.

Връзка към коментар

Подкрепям съвета на  Георги Матеев - направо на място си купи картата. Аз, дето съм такъв ламер, като стане дума за чужди СИМ карти, се оправих за много кратко време и наистина, разговорите са на супер цена.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.