Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Въпроосът ми не е съвсем пътешественически, но е възможно някой да се е сблъскал с подобен:

 

Платих вчера 2 билета с дебитна карта. Билетите ги имам, изпратени по e-mail, както си му е реда.

НО! Парите, които вчера бяха блокирани по сметката ми (броя ги изтеглени, не разполагам с тях), днес са налични - имам си ги. Не са блокирани вече, явно не са и преведени. Резервациите са си наред.

Ами сега???

 

Връзка към коментар

Въпроосът ми не е съвсем пътешественически, но е възможно някой да се е сблъскал с подобен:

 

Платих вчера 2 билета с дебитна карта. Билетите ги имам, изпратени по e-mail, както си му е реда.

НО! Парите, които вчера бяха блокирани по сметката ми (броя ги изтеглени, не разполагам с тях), днес са налични - имам си ги. Не са блокирани вече, явно не са и преведени. Резервациите са си наред.

Ами сега???

Винаги си ги взимат. Просто минава известно време на изчакване за оспорване на транзакцията.

Никога не проверявам дали ми ги теглят от картата, щом имам налични билети. Така или иначе, ще ги вземат.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Да, случват се забавяния във взимането на парите, в повечето случаи в последствие си ги прибират . Ако имаш номер на  електронен билет (xxx-xxxxxxxxxxxxxxxx) и всичко е наред в http://checkmytrip.com или http://virtuallythere.com значи нямаш проблеми :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Virgin Atlantic не излиза в двата сайта, излиза само в техния си.

При тях нямаше опция да се прати на повече от един мейл и електронния билет е на мейла на детето, та не мога в момента да го видя. Имам само booking reference.

Ще чакам, то има време за реакция. Но се шашнах първоначално - що билети съм купила, такова нещо не беше ми се случвало.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.