Прескочи до съдържание

Песните през декември :)


Брани

Препоръчани мнения

Ооо, Лили моя любимец, Федерико..

Corazon и Las Postales ги чуй..немога да ги пусна, че пиша от тел..пък една друга щи пусна след малко..

Редактирано от Polina
Връзка към коментар

Ооо, Лили моя любимец, Федерико..

Corazon и Las Postales ги чуй..немога да ги пусна, че пиша от тел..пък една друга щи пусна след малко..

Чух ги, Поли:

 

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Ей тези юнаци ще имат концерт на 9 декември в НДК, ама ги изпуснах: 

 

А пък аз не ги изпуснах. Дочаках след цели 18 години някой да ми изпее (в случая - изсвири) Fields Of Gold, след като самият Стинг пропусна на първия си концерт в НДК

 

http://youtu.be/efra1YeB_cM

Редактирано от домосед
  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Може да сме ги пускали много пъти, ама днес ми дойде едно такова ФСБско настроение, просто велика група: 

 

 

 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

В една пиеса, на която ме заведоха оня ден (високо културен и духовен съм, макар да нямам такъв вид!) стана въпрос за "новите състави", които просто не са като "старите състави". Не че отричам новата музика, но как да намери напоследък човек парчета, които да са нивото на такива неща: 

 

 

 

 

Спомням си за пръв път баща ми като ми пусна VHS запис на третото парче, глупавата ми подрастваща глава как си мислеше "Абе кви са пък тия бе". Вече беше успял да ме зариби по Queen де, така че имаше надежда за мен :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Днес ми е едно лигаво и съм на -песни от филми и сериали. Които са доста по-забавни от голяма част от продуктите на взелата се насериозно музикална индустрия:

 

 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.