Прескочи до съдържание

Използване на мили Miles and More


Препоръчани мнения

Добре е имената в профила да са същите като в билета, иначе не вярвам да е проблем, че са три имена, а не две.

Връзка към мнение
преди 33 минути , neuromancer каза:

Добре е имената в профила да са същите като в билета, иначе не вярвам да е проблем, че са три имена, а не две.

Проблем е за автоматичното им добавяне в акаунта. Трябва някой служител да се намеси ръчно, което отнема време, а понякога просто не се случва.

Редактирано от koliob
Връзка към мнение

Да де, ама с ръчното после защо приели 2 а не 4.

Ама аз да не се оплаквам, веднъж Ер Франс ръчно ми писаха полет, дето нито съм го искал, нито съм го летял...

  • Смея се 3
Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...

Сигурно не е кой знае каква оферта, но все пак. 20к мили подарък при поръчка на златна кредитна карта Miles and more до края на февруари.

 

https://www.miles-and-more-kreditkarte.com/kreditkarten/miles-and-more-credit-card-gold/index.html

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

За която трябва да имаш жителство в Германия.

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 9 минути , macf1an каза:

За която трябва да имаш жителство в Германия.

От падащато меню ми дава да избирам и друга държава освен Германия, като тръгне да се попълва адреса....

Връзка към мнение

А България има ли? 

Не е само Германия с такава карта, и в UK примерно има, но трябва да има банка, която издава такива карти, със сигурност не може навсякъде. Предполагам, че ако имаш текуща сметка в Германия също ще стане.

Ако събираш такива мили тази карта е полезна, защото с нея милите не изтичат за 2 години

Връзка към мнение

Намери си валиден немски гсм, попълни с верни и чакай обаждане ...

Връзка към мнение
  • 7 месеца по-късно ...

Нещо имам проблеми с милите от промоционалните билети на турците до Бали.

Въпреки, че преди да се чекирам вкарах номера на картата ми на miles and more, мили не дойдоха.

Пробвах се да ги добавя ръчно както съм правил преди, но не ми ги приема, само един прие от 4-те полета, но след като след това звънях ми казаха, че и този не е приет за обработка.

Искаха да им пиша мейл и да съм питал първо коя тарифа ми е билета и да я напиша в мейла.

Звънях на турците, казаха, че тарифата е P, промоция, писах мейл преди седмица и нещо,  отговор нямам.

 

Някой взел ли е мили от тези полети?

Връзка към мнение
преди 19 минути , Alexander каза:

Нещо имам проблеми с милите от промоционалните билети на турците до Бали.

Въпреки, че преди да се чекирам вкарах номера на картата ми на miles and more, мили не дойдоха.

Пробвах се да ги добавя ръчно както съм правил преди, но не ми ги приема, само един прие от 4-те полета, но след като след това звънях ми казаха, че и този не е приет за обработка.

Искаха да им пиша мейл и да съм питал първо коя тарифа ми е билета и да я напиша в мейла.

Звънях на турците, казаха, че тарифата е P, промоция, писах мейл преди седмица и нещо,  отговор нямам.

 

Някой взел ли е мили от тези полети?

Тарифа Р не носи мили за Miles and More: https://www.miles-and-more.com/row/en/earn/en/partner/airlines/turkish-airlines/earn/basic-offer/turkish-airlines_earn_basic_01.html

 

Цитат

It is not possible to earn miles in booking classes F, G, I, N, P, R, U, W or X.

 

Можете да си направите Miles and Smiles акаунт с Турските и да си ги клеймнете там. Ще ви дадат 3710 мили за полетите. За толкова може да се вземе award ticket за еднопосочен вътрешен полет с тях.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.