Прескочи до съдържание

Търся самолетен билет до Лондон - 14-21.12


Препоръчани мнения

Здравейте, на един роднина внезапно му се наложи да пътува до Лондон и сега търси най-евтиният вариант. Трябва да е там в работната седмица 15-19.12, след което иска да се върне в България за празниците. Затова той гледаше за примерни дати 14-21.12. За сега най-евтиното, което намери е с Wizzair - 550лв и то без багаж.

Проверявах и с Ryanair от Пловдив, но излиза по-скъпо.

Някой да има друго предложение - с прекачвания, с автобус от/до някъде....?

То има само една седмица до тези дати, а и все пак са празници, но ще бъде благодарна, ако някой даде друга по-евтина идея.

Връзка към коментар

А на него багаж трябва ли му? От едно бързо търсене тези 550 лв с Уиз са най-доброто. Матрикса дава 626 с Таром и 637 с Бритиш. С България еър около 613 събота до събота, с багаж

Връзка към коментар

сигурно и багаж ще трябва, но няма да е много - едно малко куфарче. Раница няма да стигне. Явно с wizzair ще се ходи. Въпреки, че като се сложи и багаж и ще излезе колкото другите компании

Връзка към коментар

С България Еър включва багажа. Освен това лети до Хийтроу, може би е по-евтин транспорта до града ако са свършили евтините билети на Ийзибъс. Ийзиджет видя ли, аз не

Връзка към коментар

С Easyjet излиза по-скъпо - проверено.

Роднината е от София. Проверих от любопитство цените от Букурещ с Ryanair и Wizzair ама пак е по-скъпо, от колкото да си лети от София.

Сега погледнах и с голям салонен багаж и добавяне на Wizz discount club излиза 564лв. На British Аirways цената е 335$, което е малко по-малко.

Редактирано от Nati
Връзка към коментар

Ако я намираш тая цена на Бритиш, взимай смело. Летенето в посока България преди Бъдни Вечер е истински шок и е цяло чудо, че има що годе нормална цена...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Да, ще е или Бритиш или уиз. Не знам дали роднината успя да вземе билета на Бритиш, защото преди пишеше, че има само две места останали. Напоследък, на която и компания да погледна билетите все пише, че има 2-3 места останали :)

Връзка към коментар

И полета на British ще е overbook-нат почти 100%. Ако този роднина няма спешна работа да се върне точно в този ден в София, това са си едни лесни 400 евро + хотел + закуска + трансфер :) Така цялото пътуване можеше да излезе почти без пари. Има хора, за които това си е "бизнес". Виждал съм такива на летищата в Барселона, Милано и Рим

 

Сори за офтопика.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

128 лева на Райън от Пловдив на 15 декември със куфар безплатно

55cm x 40cm x 20cm до 10 кг + малка чанта  35 x 20 x 20 . 

 

Редакция : Сега прочетох че се иска да е двупосочен . Извинявам се за спама тогава :)

Редактирано от niko_88y
Връзка към коментар

И полета на British ще е overbook-нат почти 100%. Ако този роднина няма спешна работа да се върне точно в този ден в София, това са си едни лесни 400 евро + хотел + закуска + трансфер :) Така цялото пътуване можеше да излезе почти без пари. Има хора, за които това си е "бизнес". Виждал съм такива на летищата в Барселона, Милано и Рим

 

Сори за офтопика.

Аз мисля да направя точно това на 23-ти към София. Убеден съм, че полета ще е overbooked, обаче ме сащиса друг интересен факт. България Еър на 3-ти Януари към Лондон летят със... E190... Надявам се, че са пуснали допълнителен полет, защото иначе... абе нормални ли са?

Редактирано от Djgeorgie
Връзка към коментар

Аз мисля да направя точно това на 23-ти към София. Убеден съм, че полета ще е overbooked, обаче ме сащиса друг интересен факт. България Еър на 3-ти Януари към Лондон летят със... E190... Надявам се, че са пуснали допълнителен полет, защото иначе... абе нормални ли са?

 

Ербъсите сигурно покриват новогодишните чартъри...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.