Прескочи до съдържание

авиокомпания ще лети м/у София и Бари


Двуцветко

Препоръчани мнения

Италианската авиокомпания MistralAir ще лети между София и италианския град Бари от май.

Полетите ще са всяка събота от 30 май до края на септември.

 

http://www.dnevnik.bg/na_put/2014/12/09/2434432_italianska_aviokompaniia_shte_leti_mejdu_sofiia_i_bari/?ref=substory

Редактирано от Двуцветко
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Наблюдавам ги от известно време, макар че не съм ги ползвал и нямам обективна информация: чартърен и карго превозвач. От родните и чужди форуми преобладават не особено вдъхновяващи мнения: стари и мръснички B737, закъснения, "забиващ" сайт и проч.

 

С италианците човек трябва да е внимателен, тъй като могат да ти съсипят ваканционното настроение.

Връзка към коментар

Наблюдавам ги от известно време, макар че не съм ги ползвал и нямам обективна информация: чартърен и карго превозвач. От родните и чужди форуми преобладават не особено вдъхновяващи мнения: стари и мръснички B737, закъснения, "забиващ" сайт и проч.

 

С италианците човек трябва да е внимателен, тъй като могат да ти съсипят ваканционното настроение.

м-да. Тъкмо да се зарадва човек на новите възможности и те нещата не звучали толкова добре.

Връзка към коментар

Много противоречиви неща и данни има за тази авиокомпания. В другия авиофорум, единият авиоспециалист е разказал доста неприятни неща за тази авиокомпания, и не знам доколко си заслужава да се рискува с тях. 

 

тема 1

http://forum.bgspotters.net/viewtopic.php?f=2&t=3942

 

тема2

http://forum.bgspotters.net/viewtopic.php?f=7&t=3958

 

Освен това не ми стана ясно как точно са връщали пътниците от самолета, и защо авиокомпанията не знаела за тези пасажери... много странна работа.

Връзка към коментар

Услугата "онлайн покупка на билет" се предлага за първа година на сайта на www.mistralair.it.
Главен акционер в авиокомпанията са Poste Italiane - държавна организация.
И както четох и аз  - качествата на услугите на двете компании са съизметими поради еднаквия собственик ;)
Прави ми впечатление и доста високата цена в посоката Бари - София - за края на юли, примерно, но ..няма пълно щастие.
 

Ползват външен пеймънт гейтуей на който препращат инфорацията, за да се обработи плащането и да се запомнят данните за пътника. Така обаче е възможно да останат неинформирани за броя и имената на  пътниците, които са закупили билети - просто те не поддръжат своя база с данни за пътниците, а разчитат на външен доставчик за тази информация.

Понякога се случва за неопределено време да изчезне комуникацията с него.
А самото "забиване" е технически проблем и не е приятно, но след като отворите нова сесия проблема се решава.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.