Прескочи до съдържание

София - Дубай с Wizzair за 440 лв. на човек (багаж отделно) добра цена ли е?


FlyTraveler

Препоръчани мнения

Според вас билети с Wizz от София до Дубай за 1,304 лв за трима човека без багаж (440 лв. на човек) добра цена ли е (за Wizz, то иначе е ясно, че по-евтин билет с друга а/к  няма)? Става дума за отиване на Март 10 и връщане на Март 14. Като се вземе някакво групово членство се спестяват още около 90 лв. за трима.

 

Няколко човека вече летяхте с Уиз до Дубай, а предполагам много други са следили цените, та имате впечатления.

 

Тъкмо ми дължат и едно приоритетно качване от последния ми полет с тях през 2011 г.  :)

Връзка към коментар

Съгласен съм, че 440лв си е скъпичко, нормалните според мен са по-скоро около 300. Март мисля, че все още се води сезон там.  

 

Хвърляй едно око и на flydubai, вече и те летят до София.

Връзка към коментар

Благодаря и на двама ви, FlyDubai са още по-скъпи. Края на Април сме в Намибия и Ю. Африка, а след Май пък в Дубай става голяма жега...

 

Според вашите прогнози и гадания има ли мегдан за Март малко да паднат цените на Wizz?

Връзка към коментар

Флай, аз купих билети за Дубай за 21 март на цена от 220лв. за два билета. Ще стоим до 30 март в Абу Даби и се връщаме обратно с Уиз еър. Но все още не съм купил билети за обратния полет, защото съм сигурен, че при следващото 20% намаление ще паднат още малко. Ако няма такова до средата на февруари ще купя на каквато цена са тогава.  Макар и сега да са на цена 140 евро на човек... Март е един от най-добрите заедно с ноември месеци за посещение на емирствата и затова цените са малко по-високи.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Скъпо е.

Моите полети за 29.11-06.12 ( събота-събота) ги резервирах на 190 лева /човек , а това си беше висок сезон.

Това без чекиран багаж. После добавих един голям ръчен за 50 лева общо в двете посоки. При него няма ограничение в килограмите , а допустимите размери са доста прилични.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Скъпо е.

Моите полети за 29.11-06.12 ( събота-събота) ги резервирах на 190 лева /човек , а това си беше висок сезон.

Това без чекиран багаж. После добавих един голям ръчен за 50 лева общо в двете посоки. При него няма ограничение в килограмите , а допустимите размери са доста прилични.

Точно за същите дати, от промоцията за годишнината на WIzzAir щях да купя 6 билета за 110 лв на човек.Ноо от много кумене, към края на деня цените станаха 190лв на човек и не ги купих, за което сега съжалявам.

Връзка към коментар

Е аз ги купих късно следобед като се прибрах от работа. Изпуснал съм новината и не съм се усетил сутринта :)

То всъщност имаше ли някакъв повод за промоцията "2 на цената на 1" ?

Разбира се бяха понадули цените и не е точно 2 за 1, но пак си беше оферта :)

Аха ти си го написал - било е на годишнината .Ще чакаме новата годишнина тогава.

Wizz ли пускаха "2 в 1" за Свети Валентин , че последните години рядко летя с тях и им изпуснах врътките :) ?

Връзка към коментар

Флай, аз купих билети за Дубай за 21 март на цена от 220лв. за два билета. Ще стоим до 30 март в Абу Даби и се връщаме обратно с Уиз еър. Но все още не съм купил билети за обратния полет, защото съм сигурен, че при следващото 20% намаление ще паднат още малко. Ако няма такова до средата на февруари ще купя на каквато цена са тогава.  Макар и сега да са на цена 140 евро на човек... Март е един от най-добрите заедно с ноември месеци за посещение на емирствата и затова цените са малко по-високи.

Roje, тези билети, които са два за 220 лв, с Wizzair ли са?

Връзка към коментар

Stenk, годишнина беше, но гръгла - 10.

Дано не чакаме до следващата кръгла годишнина. :lol:

А ще е толкова просто ако само нацелим джакпота в I - во теглене :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Wizz ли пускаха "2 в 1" за Свети Валентин , че последните години рядко летя с тях и им изпуснах врътките :) ?

Мисля, че Turkish са с 2 в едното, не Wizz. :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.