Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Преди година летях с PEGASUS  от  Sabiha gokcen airport . От Варна до Истанбул с Голф-а там го паркирах пред едни блокове и се метнах на самолета никой не ми е правил проблем за колата :) а колата ми беше вписана в паспорта .Сега на 12 януари 2015 ми предстои полет от АТАТЮРК  до СИДНЕЙ  и си мисля да приложа същата процедура с  Голфа пред някой блок :)

Според вас Има ли голям риск да ме замотат и да ме върнат да я паркирам  в техния им скъп паркинг ???

Крайната ми дестинация е нещо като моя мечта и е многооооо дълго чакана, НОВА ЗЕЛАНДИЯ искам да я опозная и да я усетя от много близо :)  и не ми се иска да  се прецакам и от простотия. Определено ще отида доста по рано на летището и ще се опитам да мина през контрола поне 4 часа преди полета ,но знае ли човек кво ще измисят турците и на къв идиот ще попадна ...... имам приятел който  често лети от Ататюрк и ми казва че няма грижи ..... но четох тук таме ,че правят проблеми ..

 Колата ще трябва да стои  22 дена .....съмнява ме че ще запали след такъв престой ...акумолатора ми е зле ще си нося щипки :) :) :) ама тва си е моя грижа...

    Въпроса е Вие какво мислите ? Как да процедирам ? Кво да правя ...?

Благодаря :)

Връзка към коментар

На мен ми е идвало на акъла,да го паркирам на надолнище .... ама е автоматик , и му требва як акумолатор.... баир не ми върше работа :(

     Аз съм го правил но на съвсем друго летище ...на 30 40 км от Истанбул ...Sabiha Gokcen International Airport a сега ще съм на   Istanbul Atatürk Airport

различно е 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.