Прескочи до съдържание

Проблеми с логване през мобилен телефон?


Препоръчани мнения

Тези, които четат форума през мобилен телефон, имате ли проблеми с логването в профила ви? Независимо дали през мобилния скин или пълния.  Появи се един проблем от тия дни и искам да разбера дали е локализиран или глобален :)

Връзка към коментар

Мерси, явно е изолиран случай. Колкото до функционалността, знам че е ограничена, но на този етап няма какво да се направи. Следващата версия на софтуера ще е изцяло съобразена с мобилните телефони и таблети, но се забави ужасно много. Все още е в бета, а ще мине поне година, докато стане достатъчно стабилна, докато обновят всички допълнителни приложения, които ползваме, докато я преведем наново...

 

По начало може да си ползвате и пълната версия от телефона, сайта е фиксиран на 990 пиксела ширина, което не е проблем за повечето модерни телефони. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Аз имам проблем с четенето през телефон.Зареждам страницата, минавам на пълната версия и виждам началото с най-актуалните теми. Когато опитам да отворя последното мнение по избрана тема чрез кликване върху датата и часа ми изписва:

Системна грешка

Status code 500

Чрез кликвне върху заглавието на темата се отваря всичко, но така започам от първа страница, а не директно на последно мнение.

Връзка към коментар

Аз имам проблем с четенето през телефон.Зареждам страницата, минавам на пълната версия и виждам началото с най-актуалните теми. Когато опитам да отворя последното мнение по избрана тема чрез кликване върху датата и часа ми изписва:

Системна грешка

Status code 500

Чрез кликвне върху заглавието на темата се отваря всичко, но така започам от първа страница, а не директно на последно мнение.

 

Дай повече данни. С какъв браузер това? Ще се радвам да наминеш пак на някоя среща да го погледна, лошото е, че на мен всичко си ми работи и е много трудно по тоя начин да се махат проблеми. 

Връзка към коментар

Напредвам не само с обикалянето и опознаването на света, а и с технологиите :)

За няма и един час успях да разбера що е туй бразър и има ли той почва в моя телефон. Не можах да разбера какъв точно ползвах до преди малко, като предполагам че е бил някакъв вграден и наличен още при купуването на телефона, но сега след като инсталирах една Опера имам чувството, че съм с нов телефон.

Вече всичко работи. :yahoo:

Връзка към коментар

Аз имам проблем с четенето през телефон.Зареждам страницата, минавам на пълната версия и виждам началото с най-актуалните теми. Когато опитам да отворя последното мнение по избрана тема чрез кликване върху датата и часа ми изписва:

Системна грешка

Status code 500

Чрез кликвне върху заглавието на темата се отваря всичко, но така започам от първа страница, а не директно на последно мнение.

И при мен е същото...

Връзка към коментар

И аз съм ОК и нямам проблеми при влизане от телефона. Аз обаче зареждам десктоп версията, не мобилната, не знам дали има значение.

Преди известно време обаче, дори при влизане от компютър ми даваше съобщение за грешка. Реших, че тогава сигурно се правят някакви автоматични ъпдейти на сайта, тъй като беше между 3 и 5 сутринта българско време. Скоро не се е случвало.

Редактирано от Травеолани
Връзка към коментар

И аз съм ОК и нямам проблеми при влизане от телефона. Аз обаче зареждам десктоп версията, не мобилната, не знам дали има значение.

Преди известно време обаче, дори при влизане от компютър ми даваше съобщение за грешка. Реших, че тогава сигурно се правят някакви автоматични ъпдейти на сайта, тъй като беше между 3 и 5 сутринта българско време. Скоро не се е случвало.

 

Всяка вечер между 3 и 5 бг време, ще те излъжа в колко точно се бекъпва всичко от сайта на отдалечен сървър. Наскоро сменихме хостинга с доста по-бързи дискове и вероятно процеса отнема доста по-малко време и за това няма проблеми :)

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.