Прескочи до съдържание

SOF - Куба /02.2015/


SeeKnDestroY

Препоръчани мнения

Весели празници на всички! Отдавна не бях писал, а и точно такива теми не обичам да пускам (обикновено сам си търся инфото в нета), но пък сега предпочитам някой да удари едно рамо и да посъветва :)

 

Търсят се билети за ~10тина дни в Куба за началото на февруари /да, скоро е, но това е положението/, бърза се  :biggrin:

 

Датите ще са между 7.02 до 20.02:) Знам, че ще са солени цените, но ще ми помогнете с инфо, май от Мадрид бях гледал, че някъде около 900 евро излизат...

 

Благодаря и весело посрещането на 2015г.!

 

 

п.п. не са за мен билетите, иначе да бях отдавна тръгнал да се подготвям :biggrin:

 

btw, ще се ползва рент-а-кар, така че все тая къде ще се каца...

Редактирано от SeeKnDestroY
Връзка към коментар

Търсят се билети за ~10тина дни в Куба за началото на февруари /да, скоро е, но това е положението/, бърза се  :biggrin:

Датите ще са между 7.02 до 20.02:) Знам, че ще са солени цените, но ще ми помогнете с инфо, май от Мадрид бях гледал, че някъде около 900 евро излизат...

На първо четене(търсене) :)  веднага свалихме с 300 евро.Виж датите:

 

ЗАМИНАВАНЕ
 
нед 08/02
София - Хавана
SU-b09ce959c23946a18f1766c962fc5199.png
13:25 (SOF)
 
17:00 (HAV)
 
1d 10h 35m
1 спирка (SVO)
 
 
Само 4 места!
 
ВРЪЩАНЕ
 
чет 19/03
Хавана - София
SU-b09ce959c23946a18f1766c962fc5199.png
20:35 (HAV)
 
22:00 (SOF)
 
19h 25m
1 спирка (SVO)
 
 
Само 4 места!
 
20:35 (HAV)
 
12:30 (SOF)
 
1d 9h 55m
1 спирка (SVO)
 
 
Само 4 места!
 
622,40 €
Обща Сума 
Връзка към коментар

С този вариант не ти трябва  виза за Сащ.Иначе през Мадрид са с кацане в Маями.

 

Ако не те бъркат визите ето един вариант пак под 900 евро.

 
 
IB.png?v=3027709caa87015ac35981b98e4ca27 BA.png?v=118e386d51fd2cc0cd4b1fe351473b4
 
 
Iberia  / British Airways
 
6:45a
SOF
 
9:43p
TLH
21h 58m
2 stops (MAD, MIA)
 
4:28p
TLH
 
1:25p
SOF
37h 57m
2 stops (MIA, LHR)
 
Economy
 
 
 
Bulgaria Air operates flight 7765.
American Eagle Airlines operates flight 4269.
Republic Airlines AS American Eagle For operates flight 5133.
American Airlines operates flight 7001, 1527.
Редактирано от krasen_denev
Връзка към коментар

Не мога да гледам детайли, но май номера с цената в рубли от руската версия на Аерофлот все още го бива. Риска там е, ако се отмени полет и ти върнат парите пак в рубли, малко руска рулетка е тая рубла в момента :)

 

Иначе други възможни варианти:

 

KLM и Iberia - от малкото европейски компании, които имат полети до там без прекачване в щатите. 

Condor и Thomas Cook - германски и английски чартъри, които летят до Куба. 

 

Мисля си, че руснаците ще си останат най-добрия вариант, 

Връзка към коментар

Иберия спряха преди доста време полетите до Хавана, директно от Мадрид летят Кубана. С Иберия евентуално до Централна Америка и оттам с някой друг. Освен това мисля, че до Хавана летят не КЛМ, а Ер Франс.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Да, даже, ей сега погледнах, с едно прекачване в Париж излиза цена 699Е, която е твърде прилична. А директно , пак с Ер франс - 866Е. С Кубана от Мадрид излезе 807Е.Това, за 3-17 февруари.

Връзка към коментар

Иберия спряха преди доста време полетите до Хавана, директно от Мадрид летят Кубана. С Иберия евентуално до Централна Америка и оттам с някой друг. Освен това мисля, че до Хавана летят не КЛМ, а Ер Франс.

 

Не били компютри, а компоти :) Мерси за корекцията.

Връзка към коментар

Благодаря за инфото! Общо-взето станаха ясни вариантите, наистина през Русия е най-оферта, но пък нещо не ги блазни цяла нощ там... 3 билета се търсят, сега допроверявам и направо ще им давам да запазват до час-два, пък каквото такова:)

 

Благодаря още веднъж!!!

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.