Прескочи до съдържание

Мадрид - Южна Америка - Берлин: ~250 €


Препоръчани мнения

@Костов, so'90 -добри сте! Как ги търсите?

А нещо за Буенос Айрес (може съчетано с Рио) за около 7-10 дни втора половина март или април??

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Бях гледала

Мадрид - Буенос Айрес 4.03 за 210 е

Рио де Жанейро - Берлин 17.03 - 99е

не е втората половина на март, но ако ти върши работа и все още е валидно...

Връзка към коментар

Лелеле, като гледам какво пазаруване е паднало. 

Лили, ти кога си в Буенос Айрес? Някой да пътува в мойте дати 9-22 април ? А някой да знае в този период какво е времето там? 

Връзка към коментар

А за комбиниране на Буенос Айрес с Рио - отиване от едното място до другото, какви са опциите и най-вече като цени ? Човек като ви слуша как ги комбинирате все едно са - София и Перник, ей ги къде са :) 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Малко прибързано, но напазарувах

Мадрид - Монтевидео, Буенос Айрес - Берлин

и спестих още 120 евро с точки

 

t]

Това е чудно също! За колко време е? 7-10 дни би бил чудесен вариант! Някакви идеи?
Връзка към коментар

А нещо за Буенос Айрес (може съчетано с Рио) за около 7-10 дни втора половина март или април??

Има за май месец 245eur :

post-139-0-64834800-1419961903_thumb.jpg

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Малко прибързано, но напазарувах

Мадрид - Монтевидео, Буенос Айрес - Берлин

и спестих още 120 евро с точки

 

captain_oveur, главни подбудителю, кога ще те черпя?

Ти май като видиш ЮА и ти падат всички задръжки :P:biggrin:

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Еми, живи и здрави да сме - да! :)

Резервирах 4-17 март До Рио :dancing:

 

Та така и от мен имаш черпане! :drinks:

 

И като гледам , че Wizz до Мадрид на 03. март са 30 евро  ... ехеее - кой сега е номер 1  :lol:

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Това е чудно също! За колко време е? 7-10 дни би бил чудесен вариант! Някакви идеи?

В моя случай е за 2 седмици, което е малко, но шефът беше казал, без да го питам: "Да не мислиш, че пак ще те пусна да изчезнеш за 3 седмици в Гватемала. Изобщо как ти стигна отпуската?!"

 

 

Ти май като видиш ЮА и ти падат всички задръжки :P:biggrin:

Не точно. В случая мислех да се въздържа, защото не е за когато искам и не е за толкова дълго, за колкото искам. Ама да не бъдем алчни.

 

 

И като гледам , че Wizz до Мадрид на 03. март са 30 евро  ... ехеее - кой сега е номер 1   :lol:

Дано и аз да имам такъв късмет, още не смея да погледна.

Редактирано от Childish
Връзка към коментар

Двуцветко, заповядай :)

 

 

attachicon.gifбуенос айрес.png

Добро е! С уточнението, че София-Мадрид ретърн залепени дати струва повече отколкото Мад-БА и целия кеф изчезва яко дим!

Няма пълен кеф, това си е ..

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Само да ви кажа, колкото по-зимно , по-добре откъм метеорологични условия в Южна Америка.

Иначе невероятна оферта и се радвам, че много магеланци се възползваха...

Там е страхотно и се изкефете максимално...

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Добро е! С уточнението, че София-Мадрид ретърн залепени дати струва повече отколкото Мад-БА и целия кеф изчезва яко дим!

Няма пълен кеф, това си е ..

Прав си, няма пълно щастие. Ако аз посетя Аржентина задължително ще отида  до Огнена земя, а като гледам, цените Буенос Айрес - Ушуая са мале мила :blink: Но кеф цена няма :) 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

И като гледам , че Wizz до Мадрид на 03. март са 30 евро  ... ехеее - кой сега е номер 1  :lol:

Именно :) , аз хвърлих едно око преди да букна основните презокеански билети ;)

И като се има предвид, че на връщане кацаме в Берлин на 18-ти март и вече взех за 19-ти с Easy билетите Берлин-София  пак за по 30eur на калпак ..., толкова добре се наредиха нещата :) , че от суеверие не смея да се зарадвам, да не се прецака нещо ;)

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 12
Връзка към коментар

Само да ви кажа, колкото по-зимно , по-добре откъм метеорологични условия в Южна Америка...

Колко си прaв в случaязa времето, aз знaм нaй-добре :lol:

 

Прав си, няма пълно щастие. Ако аз посетя Аржентина задължително ще отида  до Огнена земя, а като гледам, цените Буенос Айрес - Ушуая са мале мила :blink: Но кеф цена няма :)

 

Що, колко сa? Aз летях до Ушуaя, и то от Пуерто Игуaсу до Ушуaя (пaк с прекaчвaне в Бс Aс), зa около 240 евро. Гледaй полетa от БсAс дa тръгвa от летище AЕР (мaлкото, не междунaродното EZE). Може дa е от знaчене зa ценaтa. И дa е с LAN, не с Aржентинските aвиолинии ;)

Трябвa дa видя от кой сaйт ги взимaх, но помня, че тaкa спестих едно 60-70 €.

A, дa, aз бях с еднопосочен. Нищо, все пaк пробвaй с нещaтa, които писaх.

 

Кaкто писaх преди, Южнa Aмерикa ще стaне новaтa ЮИ Aзия по интерес и популярност сред мaгелaнците :)

Някой от нaпaзaрувaлите нямa ли дa се окaже в Рио към крaя нa февруaри? (зa уикендa след кaрнaвaлa)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Колко си прaв в случaязa времето, aз знaм нaй-добре :lol:

 

Що, колко сa? Aз летях до Ушуaя, и то от Пуерто Игуaсу до Ушуaя (пaк с прекaчвaне в Бс Aс), зa около 240 евро. Гледaй полетa от БсAс дa тръгвa от летище AЕР (мaлкото, не междунaродното EZE). Може дa е от знaчене зa ценaтa. И дa е с LAN, не с Aржентинските aвиолинии ;)

Трябвa дa видя от кой сaйт ги взимaх, но помня, че тaкa спестих едно 60-70 €.

A, дa, aз бях с еднопосочен. Нищо, все пaк пробвaй с нещaтa, които писaх.

 

Кaкто писaх преди, Южнa Aмерикa ще стaне новaтa ЮИ Aзия по интерес и популярност сред мaгелaнците :)

Някой от нaпaзaрувaлите нямa ли дa се окaже в Рио към крaя нa февруaри? (зa уикендa след кaрнaвaлa)

Грешката е моя. Объркал съм Аржентинското песо с долар. Знаците на двете валути са много близки

post-145-0-88164100-1420038803.png

 

Иначе цената си е около 400€. Дано през новата година се видя с пари че да мога да отида там :)

Весело посрещане на Новата Година на всички :):party:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Знаците са еднакви. $ е бил знака за песо по цяла Испанска Америка и по някое време е минал и към долара.

Май половината форум ще се изсипе насам. На кои дати се събират най-много хора в Рио? 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.