Прескочи до съдържание

Мадрид - Южна Америка - Берлин: ~250 €


Препоръчани мнения

Aз съм в Рио 11-16 Март , което гарантирано ме засича поне с Фичо  :)

Ти гледай майтап ;)  - с теб се познаваме виртуално май от 7-8 години вече и все не се получавало да се засечем на живо, а сега може да се случи да се видим някъде си на друг континент :biggrin:

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Аз за това питам кой кога е в Рио :)

Аз малко не мога да кажа дали ще съм свободен, ама за една сбирка трябва да стане...

Aко успееш дa дойдеш зa Уикендa нa победителите след Кaрнaвaлa... ? :rolleyes: Всъщност ти знaеш, де.

С Петя се рaзминaвхме тaм мaй зa мaлко, но ти aко имaш възможност, ще ми е дрaго дa се видим! Имaм дa се ревaнширaм зa пмощтa, която ми окaзa зa моите зaплетени резервaции нa нощувките, и те зaнимaвaх не веднъж :)

 

Той stenk, доколкото знaм, ще идвa към теб в Белу Оризонте мaй...aмa той дa си кaже нaй-добре.

Редактирано от wilks
Връзка към коментар

На мен ми е трудно да кажа отсега, защото жената работи на смени и разписанието става ясно месец за месец. И ако е почивен ден и тя е на работа ще съм с децата.

Stenk ще идва насам, да. Мисля да го разходя наоколо, ама още не съм сигурен 100% дали ще съм свободен.

Връзка към коментар

Разписанието при мен е : 

JJ3053

08MAR1

 

Sao Paulo (CGH)

Belo Horizo.. (CNF)

10:16

11:18

 

 

Трябваше да е по-ранен полет , но TAM ми промениха разписанието , а билетите които купих  бяха леко  "странни" , та нямах желание да им се набивам на очи . Затова се съгласих с промяната ;)

Следащите два дни ( 9-ти и 10 -ти  Март ) ги планирам за Ouro Preto и наоколо , като на 10-ти с нощния автобус за Рио :)

 

П.П. С Фичо вярно виртуално се знаем доста отдавна и ще е забавно да се срещнем толкова далеч.

Аз като съм сам се чудя как ще ходя на плаж в Рио ... затова почти никога не пътувам сингъл по морски дестинации - единият винаги стои да пази багажа  :lol:

Редактирано от stenk
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Аз като съм сам се чудя как ще ходя на плаж в Рио ... затова почти никога не пътувам сингъл по морски дестинации - единият винаги стои да пази багажа :lol:

Aз зaтовa в Рио си взех достa приличен хостел в Леблон, и смятaм нa плaж тaм дa ходя. Пaк сaмо с хaвлийкa и чехли, де. Копa сaмо зa рaзходкa, зa плaж тaм aбсурд. A и Леблон се води сигурен рaйон по принцип - среднa към високa клaсa жители.

Следвaщaтa, или по-следвaщaтa Новa годинa зa пaртито в Рио, живот и здрaве, ще се влезе в океaнa и нa Копa. Aко ще и с дрехите дa е тогaвa :lol:

Редактирано от wilks
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ще ми се все пак да направя някакво обобщение кой-кога-къде - без излишни подробности - затова се надявам, че никой няма да е засегнат

Бразилия:

wilks, petia_a_z, stenk, Фичо, Георги Матеев, malkia?

Аржентина:

wilks (вече беше), Valley, Childish, nomad, mililia 

Някой друг?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз ще съм близо седмица и в Буенос Айрес .

wilks , аз плажа изобщо не го съобразих . Ибрах си това местенце и се надявам да имат safety deposit :)

 

http://www.hostelz.com/hostel/227602-Discovery-Hostel

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

честито на всички, които са се възползвали от добрата оферта! Тъй като вече е късно и се налага отсега нататък да дебна и аз за нещо подобно, моля ви кажете ми как стигнахте до инфото - случайно проверявайки или сте били абонирани за промоции от Иберия, преди 2-3 дни като се рових нямаше никакви подобни цени.....

Връзка към коментар

Преглеждай / абонирай се са сайтове като: www.flipo.pl , www.flynous.com , www.loter.pl , www.flightdeal.com и разбира се www.holidaypirates.com . Може да има и други, за които аз да не знам. Там, ако не си ровила сама по търсачките, суровата информация излиза "смляна" и  украсена с рекламна цел.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Малко прибързано, но напазарувах

Мадрид - Монтевидео, Буенос Айрес - Берлин

и спестих още 120 евро с точки

Едно съветче да метна тук, за Childish в бъдеще и за останалите.

(Изисква смятане и важи по-скоро ако обичате да спестявате много и да цепите стотинката на две. Ако не ви интересува чак толкова, не четете :) )

 

Да, възможно е да ползваш точките за намаление като купуваш билет, но обикновено това не е много изгодно или по-скоро има и по-изгодни начини. В случая, ако ти трябват полети в Аржентина, те са доста скъпи, но могат да се купят с точки (LAN и Iberia за партньори в oneworld). По този начин може да спестиш повече, купувайки къси полети изцяло с точки, отколкото като намаление за билет с кеш. 

Примерно БА - Игуасу е 7500 авиос + $29 летищни такси, с кеш е 138 евро (0.0156 евро на точка)

Салта - Буенос Айрес е 7500 авиос + $39 такси или 173 евро (0.0196 евро на точка)

Намалението, което Childish e постигнала не съм сигурен точно колко е, но ми се струва доста по-малко.

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.