Прескочи до съдържание

Билет до Бергамо с Уиз на 01.05


Ангелина

Препоръчани мнения

Според вас има ли шанс цената на полет на определена дата драстично да падне. Трябва да летя на 01.05 до Милано Бергамо, обаче цената за тази дата се върти около 310 - 350лв. с намалението и някак си ме ще ме боли корем да дам толкова пари при положение, че обикновено до там летя за 30-50лв.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Според вас има ли шанс цената на полет на определена дата драстично да падне. Трябва да летя на 01.05 до Милано Бергамо, обаче цената за тази дата се върти около 310 - 350лв. с намалението и някак си ме ще ме боли корем да дам толкова пари при положение, че обикновено до там летя за 30-50лв.

До Великден ще има поне няколко намаления.Тази цена от 310-350 лева ще я забравиш с болките в корема :) Деня на труда не бива да е повод да скубят ВисокоТарифно! Само за информация...с АлИталия София- Милано(Малпенза) през Трип-а е 220 лева...на 1 май..Дето се вика и до Бергамо да се налага да се придвижваш от Милано,пак ще излезе под 300 лева!

Връзка към коментар

Според вас има ли шанс цената на полет на определена дата драстично да падне. Трябва да летя на 01.05 до Милано Бергамо, обаче цената за тази дата се върти около 310 - 350лв. с намалението и някак си ме ще ме боли корем да дам толкова пари при положение, че обикновено до там летя за 30-50лв.

Според мен е заложена висока цена с идеята за много почивни дни, но тази година няма да има такава поредица(вероятно).

Мисля, че ще падне цената, но не и до ниво от 30-50лв.

Връзка към коментар

Според вас има ли шанс цената на полет на определена дата драстично да падне. Трябва да летя на 01.05 до Милано Бергамо, обаче цената за тази дата се върти около 310 - 350лв. с намалението и някак си ме ще ме боли корем да дам толкова пари при положение, че обикновено до там летя за 30-50лв.

Категорично не в твоя случай. Официалните почивни дни се знаят и изкупуват от рано. 

Връзка към коментар

Според вас има ли шанс цената на полет на определена дата драстично да падне. Трябва да летя на 01.05 до Милано Бергамо, обаче цената за тази дата се върти около 310 - 350лв. с намалението и някак си ме ще ме боли корем да дам толкова пари при положение, че обикновено до там летя за 30-50лв.

Не знам от къде ти е удобно да летиш, но от Букурещ за 1.5.2015 цената е около 125 лв без багаж, с членство на  WiZZ, с Blue Air e 60 евро пак без чекиран багаж и такси, за деня има минимум 4 полета до Милано от Букурещ. с двете АК, с други не съм правила спарвка

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Според вас има ли шанс цената на полет на определена дата драстично да падне. Трябва да летя на 01.05 до Милано Бергамо, обаче цената за тази дата се върти около 310 - 350лв. с намалението и някак си ме ще ме боли корем да дам толкова пари при положение, че обикновено до там летя за 30-50лв.

 

В момента  Алиталия продава търсеното от теб за 200 лв. Имаш  и включен багаж. Полетът се изпълнява от България Ер, но те го продават за 306лв, а с Уиз на 310лв с членството. Абе Уиз са си лукс, дори и с членството :lol:

 

Има неудобен и но по-евтин вариант за 100-110 лв (самолет 80лв + автобус 20-30лв) през Солун, но ще трябва да правиш нощен преход с автобус.

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

БДЖ не пуснха ли пак влаковете до Солун ?

 

Сега погледнах автобусите - 40-50 лева мноооого скъпо.

Wizz за 60 лева ще те метнат до Мадрид ;)

Редактирано от stenk
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Честита Нова 2015-та с пожелание за много здраве още повече пътешествия през новата година! :)

 

Не съм очаквала, че ще получа толкова отговори на въпроса, та да се наложи да се отдели в отделна тема. :) 

Благодаря на всички за предложенията, от всички само АлИталия не бях обмисляла като вариант. Дори Малпенса ми е оптималния вариант, защото на 02.05 летя за Бангкок от там. 

За момента варианта, на който съм се спряла е полет на 30.04. до Болоня (излиза около 100лв.), един ден разходка там  и на следващия ден с влак до Милано, нощувка при приятели и сутринта на 02.05 към Малпенса. Макар че при този вариант горя още един ден отпуск, а за 2015-та, още от сега не стигат дните за всички пътувания, които съм запланувала :D

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

БДЖ не пуснха ли пак влаковете до Солун ?

 

Сега погледнах автобусите - 40-50 лева мноооого скъпо.

Wizz за 60 лева ще те метнат до Мадрид ;)

Така е, разглезили сме се с тези цени на полетите. :)

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.