Прескочи до съдържание

Нова Година 2015?


Травеолани

Препоръчани мнения

Има ли някои от вас, които вече са посрещнали Новата година? Нашата е след 13 часа, сигурно ще съм една от последните тук посрещащи Нова Година :).

Както каза свекърва ми - много се чака за Нова Година в Канада :)

Редактирано от Травеолани
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Вярно, бях забравила че и ти си на Западния бряг :) Всъщност, ти не си ли във Флорида?

 

Да, в момента съм във Флорида - ти в същата часова зона ли си?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Честита Нова Година, Магеланци! Здрави, щастливи, мечтаещи и осъществяващи мечтите, ниски цени на самолетните билети и трупане на прекрасни спомени от пътешествията! :drinks:

  • Харесвам 14
Връзка към коментар

За много години!

Да сте живи, здрави и щастливи,мечтаещи,планиращи,пътуващи!

Таз' година полу-околосветско пътешествие,догодина-цяло! :) :) :)

 

И малко полезна информация за нуждаещите се:http://bonapeti.mediabasket.eu/recepti/Domatena-supa-Trezve-ili-Bladi-Meri1374152696/ :P

  • Харесвам 11
Връзка към коментар

Честита Нова година! Пожелавам на всички вас много много много здраве, много щастие, много късмет и успехи, много любов, много пътувания, да осъществите всички свои мечти и всичко най най най- хубаво!!! ЧНГ! :)

  • Харесвам 11
Връзка към коментар

Честита Нова Година, магеланци!

 

Пожелавам ви успех във всичко, което умеем, късмет във всичко, което не зависи от нас и сбъдване на всичко за което мечтаем!

  • Харесвам 11
Връзка към коментар

Честита Новата 2015!

Да сте здрави и щастливи! Добри промоции на самолетни билети и хотели и повече време и възможности за пътешествия на всички! Нека тази година сбъдне мечтите, а за следващата пак ще мечтаем!

  • Харесвам 10
Връзка към коментар

Честита нова година, Магеланци! Да сте живи и здрави и дано успеете да сбъднете още повече от безкрайният списък с мечти през 2015, и дано това се случи докато навъртате хиляди километри из кълбото и събирате незабравими спомени и преживявания в процеса! :)

  • Харесвам 11
Връзка към коментар

Честита нова година, Магеланци!

Нека 2015 година за вас бъде изпълнена с радост, здраве, успехи, усмивки, безброй вълшебни моменти и мечтани пътувания. :)

  • Харесвам 11
Връзка към коментар

Ха, за много години! Да е здрава, честита и щастлива Новата година за всички нас! :)

И хайде сега дайте гърбовете :

 

Сурва, весела година!

Да сте живи, да сте здрави!

Всеки работа да има!

Всяко зло да ви забрави!

Пълни шепи и хамбари,

бели агнета в кошари!

Нека всички земни дари

да се трупат на камари!

 

Да са живи и здрави имениците!

  • Харесвам 14
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.