Прескочи до съдържание

Относно правилата, модериране и подобни


Препоръчани мнения

Ако забележите мнение, което според вас нарушава правилата, добрия тон и цялостно скандализира и заслужава според вас модераторско/администраторско внимание, не влизайте в директен конфликт с автора, а използвайте бутона "Докладвай". Това, което постига бутонът, е следното:

 

  1. Обръща ми специално внимание на мнението, понякога отварям форума след събуждане или преди лягане, и в двата случая съм сънен, като получа известието, че има нов доклад, знам да се разсъня и можете да разчитате, че ще проуча мнението както трябва. 
  2. Цялото нещо остава извън дискутираната тема и няма нужда да се разводнява с излишен оф топик, който ще премахна в последствие така и така. 
  3. Избягват се междуличностните конфликти. Далече съм от мисълта, че всеки тук ще се хареса с всеки, но ми се иска да е вярно за повечето хора. Срещата ми даде оптимизъм в тази насока. Въпреки това е ясно, че не може всички да са ви симпатични, а ако някой не ви е, то липсата на тази симпатия държа да не е публична.

 

Възможно е нещо да премине покрай радара ми. Чета форума предимно като нормален потребител, какъвто се старая да съм, а не като чичко милиционер, какъвто за съжаление ми се налага да съм от време на време (много рядко засега, да чукна на дърво). Затова, като докладвате, можете да сте сигурни, че ще наостря уши и ще обърна специално внимание на мнението. Оттам нататък дали въпросното нарушава правилата, дали заслужава редакция или изтриване е изцяло мое решение, което тежи на моите плещи. Аз съм този, който тълкува правилата и аз съм този, който е отговорен, влизане в конфликт с автора няма да постигне абсолютно нищо, освен излишен публичен скандал. 

 

Повярвайте ми, хич не е задача, която върша с кеф, но е задача, с която съм се нагърбил, още докато ми е дошло на ум цялото начинание за този форум и ще си нося кръста (много малко общо с днешния празник). 

 

Пределно ми е ясно, че не може да се угоди на всички, пределно ми е ясно, че ще си имаме известен процент вътрешни конфликти. Моята задача е да ги сведа до минимум и да не ги оставям да превземат форума. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.