Прескочи до съдържание

До Прага през октомври 2015


Препоръчани мнения

Тъй като ние сме на концерт в Прага, само че октомври, от това, което разгледах до сега, най-удачни ми се виждат 2 варианта

1.  да изчакам дали БГ еър ще пуснат тази промоция до края на годината, или

2. друг вариант, за който четох е полет до Виена и от там автобус до Прага. БГ еър имат полети до Виена за 130 евро + автобус около 35 евро

Връзка към коментар

Тъй като ние сме на концерт в Прага, само че октомври, от това, което разгледах до сега, най-удачни ми се виждат 2 варианта

1.  да изчакам дали БГ еър ще пуснат тази промоция до края на годината, или

2. друг вариант, за който четох е полет до Виена и от там автобус до Прага. БГ еър имат полети до Виена за 130 евро + автобус около 35 евро

А евентуален полет до Бергамо с Уиз и после с Раян до Прага, гледали ли сте. Би трябвало да излезе по евтино.

 

 

 

П.П. Видях, че по напред са ти предложили този вариант, явно не те устройва.

Редактирано от mililia
Връзка към коментар

Може да проверите цените на Австрийските авиолинии и Луфтханза за полет София - Прага с едно прекачване, обикновено излиза по-изгодно от директния полет на БГ еър.

Връзка към коментар

Колко дни? Има ли куфари? Евентуална гъвкавост в маршрута и датите?

 

За октомври е рано да бързаш с покупка, освен ако не намериш нещо наистина евтино.

Връзка към коментар

ryanair не виждам да имат полети от Бергамо до Прага на мен ми трбва за края на март

 

Ох, извинявай полетите са с Изи, не с Райн. Следва към цялата сума да се сложат и още 15 евро за трансфери между двете летища.

Връзка към коментар

Луфтханза излизат по-скъпи за периода с около 100 лв, включително с билета от Виена до Прага. Вече ги проверих. Иначе предпочитам с тях, особено откакто пътувахме миналата година до Португалия за много разумна цена от 250 евро за билет с отиване до Порто и връщане от Лисабон.

 

Австрийските авиолинии излизаха с една идея по-скъпи от България еър.

 

Пътуваме само 2-ма. За предпочитане с 1 куфар, за да има къде да съберем подаръците за децата. Концертът е на 17 октомври. Планирам 4-5 дни в Прага или толкова колкото е необходимо за сравнително интензивно обикаляне. Знам, че времето е относително понятие, но доколкото съм прочела информацията за Прага във форума засега съм определите това като времеви диапазон. Желателно е да се ползват почивните дни, че отпуската ми все не стига. 

Връзка към коментар

ryanair не виждам да имат полети от Бергамо до Прага на мен ми трбва за края на март

 

Моля пускайте всяко питане в отделна тема и давайте повече подробности :)

Луфтханза излизат по-скъпи за периода с около 100 лв, включително с билета от Виена до Прага. Вече ги проверих. Иначе предпочитам с тях, особено откакто пътувахме миналата година до Португалия за много разумна цена от 250 евро за билет с отиване до Порто и връщане от Лисабон.

 

Австрийските авиолинии излизаха с една идея по-скъпи от България еър.

 

Пътуваме само 2-ма. За предпочитане с 1 куфар, за да има къде да съберем подаръците за децата. Концертът е на 17 октомври. Планирам 4-5 дни в Прага или толкова колкото е необходимо за сравнително интензивно обикаляне. Знам, че времето е относително понятие, но доколкото съм прочела информацията за Прага във форума засега съм определите това като времеви диапазон. Желателно е да се ползват почивните дни, че отпуската ми все не стига. 

 

Щом искате куфар и сте двама, варианта с прекачвания с нискотарифни почти сигурно отпада. Но имате време, това са вариантите, които си видяла и ти. Виена+автобус почти сигурно ще е най-евтиното, при това е удобно, ако не се лъжа автобусите тръгват директно от виенското летище...

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.