Прескочи до съдържание

Честит имен ден на празнуващите!


Препоръчани мнения

Честит имен ден на шефа - Георги, с пожелание да хапне един хубав и печен гошко, честит празник и на свързаните с Гергьовден ден!

Честит празник и на тези, които служат в армията.

 

gerg29.jpg

 

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Честит имен ден,Гоше!Бъди жив и здрав.Специално ти благодаря за всички съвети.Направи добро на непознат,а това в днескашно време е рядкост.Нека не остане място на света,където да не си бил.Весело изкарване на празника.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Честит празник на всички именници! Много здраве, късмет и много пътешествия! На главния магеланец Георги - да продължава все така с блога, форума и всичко, с което се захване! Поздрави и наздраве!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Честит имен ден на всички празнуващи!

А на главния именник му желая всички начинания, с които се залавя, да са успешни както блога и този форум! :)

Наздраве!

 

Държа да отбележа, че има доста преди да обявя форума и блога за успешни :) Иначе мерси ви на всички от името на всички Георгевци днес, явно само аз съм на линия да приемам поздрави, другите са преяли с агнешко и не им е до компютри :)

Връзка към коментар

Честит имен ден на всички празнували и от мен на патерици :)

Надявам се агнешкото да ви се е усладило и да сте се веселили!

С пожелания за попътен вятър на бял кон :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.