Прескочи до съдържание

Пътуване до Щата Оклахома?


Препоръчани мнения

Здравейте! Търся:

- Двупосочен билет

- От София до Щата Оклахома и обратно /до Оклахома сити, Летище Will Rogers World - OKC/

- Дата на заминаване - между 15-ти и 20-ти юни 2015г.

- Дата на връщане - между 25-ти и 29-ти август 2015г.

- продължителност на пътуване - не повече от 26 часа

Намерих билет около 1400лв. Ще се радвам някой да сподели информация и да намеря нещо добро от гледна точка на прекачвания и сума. Благодаря предварително!

Редактирано от fairy__
Връзка към коментар

Здравей и добре дошъл/дошла!Директно зададен въпрос още на първият пост?!?

Е аз много не мога да помогна,но ето варианти малко под твоята цена и отговарящи на изискванията за часове:

post-259-0-72035500-1420926610_thumb.png

Редактирано от krasen_denev
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Директно зададен въпрос още на първият пост?!?

 

Няма проблем първия пост да е въпрос :)

 

 

Здравейте! Търся:

- Двупосочен билет

- От София до Щата Оклахома и обратно /до Оклахома сити, Летище Will Rogers World - OKC/

- Дата на заминаване - между 15-ти и 20-ти юни 2015г.

- Дата на връщане - между 25-ти и 29-ти август 2015г.

- продължителност на пътуване - не повече от 26 часа

Намерих билет около 1400лв. Ще се радвам някой да сподели информация и да намеря нещо добро от гледна точка на прекачвания и сума. Благодаря предварително!

 

Държиш всичко на един билет ли да е, или може да е на отделни? Да речем да летиш до Ню Йорк и от там с друг билет до Оклахома. По този начин хипотетично може да се спестят пари, но има риск, ако се обърка нещо и първия полет закъснее да си изпуснеш връзката. А, ако искаш да разгледаш Ню Йорк може например да спреш за няколко дни в Ню Йорк и в двете посоки :)

Връзка към коментар

Извинявам се, че директно първият пост е въпрос. Георги, бих искала да е един билет. Престой с нощувка не ме устройва никъде, защото ще правя пътуване из щатите така или иначе.

Връзка към коментар

Извинявам се, че директно първият пост е въпрос. Георги, бих искала да е един билет. Престой с нощувка не ме устройва никъде, защото ще правя пътуване из щатите така или иначе.

 

Потърсих, горе-долу това са цените. По принцип може и да изчакаш, но имаш много ограничения, които ограничават избора и се съмнявам да излезе нещо много по-добро. Сиреч, очаквам че това е цената, която ще платиш, нито по-висока, нито по-ниска, дори ако решиш да чакаш. 

Връзка към коментар

Няма проблем първия пост да е въпрос :)

Естествено,че няма!Нали и затова се опитваме да помогнем. :)  ;)  :)

Потърсих, горе-долу това са цените. По принцип може и да изчакаш, но имаш много ограничения, които ограничават избора и се съмнявам да излезе нещо много по-добро. Сиреч, очаквам че това е цената, която ще платиш, нито по-висока, нито по-ниска, дори ако решиш да чакаш. 

Това означава,че таблицата,която съм дал е сравнително добра?Горд съм със себе си!!! :lol:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Много благодаря за отзивчивостта. По това време на годината, което искам да пътувам, цените варират около тази сума. По-скоро гледам удобни прекачвания.

Връзка към коментар

Много благодаря за отзивчивостта. По това време на годината, което искам да пътувам, цените варират около тази сума. По-скоро гледам удобни прекачвания.

 

Ами щеш, не щеш - с две прекачвания си. Нямаме директен полет до щатите, няма и директен от Оклахома до Европа, така че ти трябват две прекачвания - едното в Западна Европа, другото някъде из САЩ. Полетите, които ми излизаха на първо време бяха сравнително удобни, без дълго чакане на нито едно летище и без супер кратки и напрегнати прекачвания. 

Връзка към коментар

Да, знам, че с две прекачвания е минимум. Миналата година летях до Франкфурт и Чикаго. В Чикаго имах 6 часа, но ми закъсня полета до там, след това имаше голяма опашка при емиграционните и в общи линии около 3-4 часа ми минаха ей така. За това искам в Сащ да имам по-голям престой, за да не изпусна полета.

Връзка към коментар

Да, знам, че с две прекачвания е минимум. Миналата година летях до Франкфурт и Чикаго. В Чикаго имах 6 часа, но ми закъсня полета до там, след това имаше голяма опашка при емиграционните и в общи линии около 3-4 часа ми минаха ей така. За това искам в Сащ да имам по-голям престой, за да не изпусна полета.

 

отвори http://orbitz.com , търси там и като ти излезнат резултатите цъкни на Flight Details, ето тук:

 

2015-01-12_20-43-17.png

 

Така ще ги видиш всички часове. Между другото, точно тоя полет, който излиза най-отгоре ми изглежда според твоите условия. На отиване има 7 часа в щатите, иначе европейското прекачване е кратко. На връщане всичките прекачвания са кратки, но предполагам тогава не те интересуват толкова щатските имиграционни :)

 

2015-01-12_20-45-19.png

Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...

Събирам предложения за същата отсечка, но за други дати - 28.05 (+-3 дни) до 05.07.2015г. Като ми трябва още един билет само за връщане от Оклахома Сити до София на 05.07.2015г. По възможност отсечката на връщане да е с едни и същи билети и за двамата. Цените за еднопосочен ми се струват много високи, но мисля, че от него теябва да се ориентирам за двупосочния (от гледна точка на връщане да са едни и същи). Ако има изгодни предложения от и до Далас, може и до там.

Връзка към коментар

Излиза по-евтино София-Оклахома-София, но не и Оклахома-София-Оклахома. Исках да направя първият вариант и директно да купя два билета, но ми казаха, че ако не ползваш първата отсечка и втората отпада. За това се спирам на еднопосочен.

Връзка към коментар

5 юли май е баш след Деня на независимостта? Нямам представа как е трафика там по това време, но като чуе човек празник обикновено очаква пълни самолети...

 

Ситуацията грубо казано е таква:

 

За билета от София - Оклахома - София: най-евтина опция е 684€ евро. Най-евтина, с която се засичате на връщане на един полет е 842€.

 

За само Оклахома - София: най-евтина опция е 869€. Най-евтина, с която се засичате на един полет е 1063€.

 

Далас ми излезе по-скъпо.

 

Т.е. пътуването заедно на връщане ще излезе +352€. Ти си преценяваш дали си заслужава, но поне аз както го намирам ми излиза така. Може и да бъркам някъде, ребуса си е доста сложен и някой да успее да намери и по-добра комбинация. Довечера ще пробвам да пусна картинки, че сега не ми е удобно.

Връзка към коментар

За билета от София - Оклахома - София: най-евтина опция е 684€ евро. Най-евтина, с която се засичате на връщане на един полет е 842€.

Това не е лоша оферта. Ако може кажи къде, как, какво, защо, да видя и може и да се възползвам. Благодаря ти :)

Връзка към коментар

Отвори http://expedia.com и пиши директно там София - Оклахома Сити на 27.05 и 05.07. Трябва да ти изкара цена от $793, която е с малко повече от цитираното от мен. Може и в друг сайт да го има, но сега съм под пара и на прима виста това ми излезе.

Връзка към коментар

От първата оферта, която спомена се интересувам.

 

Дай малко по-подробно.

 

Имаме следното:

 

София - Оклахома - София: най-евтина опция е 684€ евро. Това е цената, която казваш, че и ти знаеш. Но тук не може да се комбинира с евтино връщане за спътника ти.

 

Оклахома - София: най-евтина опция е 869€. Това е цена, която пък не се комбинира с тоя билет от 684€.

 

Най-евтиното, което позволява да сте заедно на връщане означава София-Оклахома-София за 842€ и Оклахома - София за 1063€.

 

Кой от трите варианта те интересува и разбрахме ли се за какво говорим? :)

Връзка към коментар

Дай малко по-подробно.

 

Имаме следното:

 

София - Оклахома - София: най-евтина опция е 684€ евро. Това е цената, която казваш, че и ти знаеш. Но тук не може да се комбинира с евтино връщане за спътника ти.

 

Оклахома - София: най-евтина опция е 869€. Това е цена, която пък не се комбинира с тоя билет от 684€.

 

Най-евтиното, което позволява да сте заедно на връщане означава София-Оклахома-София за 842€ и Оклахома - София за 1063€.

 

Кой от трите варианта те интересува и разбрахме ли се за какво говорим? :)

Нещо аз не съм разбрала. Мислех, че 684€ е опцията за двупосочен и 842€ за еднопосочния и за това казах, че е добра офертата. Третата опция за 842€ и 1063€ не ме устройва.

Връзка към коментар

Нещо аз не съм разбрала. Мислех, че 684€ е опцията за двупосочен и 842€ за еднопосочния и за това казах, че е добра офертата. Третата опция за 842€ и 1063€ не ме устройва.

 

Да, аз за това написах, че спрямо най-ниските цени, ако искате да сте заедно излиза +350 евро. Тъпо, доста. 

Връзка към коментар

Георги, благодаря ти за предложенията. Намерих много изгодна оферта с България Еър за Чикаго - София на 30.06 за 752лв. Вътрешен полет до Оклахома също ще се намери, но проблемът е за двупосочния, че отново с тази компания излиза близо 1500лв. и от Чикаго до София като се вземе билет, пак става дълга и широка. Май май варианта за различни полети ще надделее и ще взимам отделни билети ...

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.