Прескочи до съдържание

Това вече е извращение: FlyNiki пуска полети между Виена и Братислава


Препоръчани мнения

Не знам дали сте я обсъждали тази новина някъде из темите, но аз попаднах на нея току-що и намирам цялата тази работа за небивало извращение: 

 

FlyNiki пуска полети между Виена и Братислава от април

 

:blink:

 

~

 

Интересна извадка на най-късите полети: 

 

WORLD'S SHORTEST FLIGHTS

1. Westray to Papa Westray Orkney Islands on Logan Air, 47 seconds.

2. Taitung to Green Island, Taiwan on Daily Air, 15 minutes.

3. Zanzibar to Dar Es Salaam on Zan Air, 20 minutes.

4. Kinshasa to Brazzaville on Camair-Co, 30 minutes.

5. Mumbai to Pune on Jet Airways, 45 minutes in total.

 

 

Връзка към коментар

Не знам дали сте я обсъждали тази новина някъде из темите, но аз попаднах на нея току-що и намирам цялата тази работа за небивало извращение: 

 

FlyNiki пуска полети между Виена и Братислава от април

 

:blink:

 

~

 

Интересна извадка на най-късите полети: 

 

WORLD'S SHORTEST FLIGHTS

 

1. Westray to Papa Westray Orkney Islands on Logan Air, 47 seconds.

 

2. Taitung to Green Island, Taiwan on Daily Air, 15 minutes.

 

3. Zanzibar to Dar Es Salaam on Zan Air, 20 minutes.

 

4. Kinshasa to Brazzaville on Camair-Co, 30 minutes.

 

5. Mumbai to Pune on Jet Airways, 45 minutes in total.

 

И аз имах честта да вляза в тая класация с Виена - Залцбург преди десетина дни  :lol:  По гугъл го дава 50 минутен полет, но на мен по часовник ми излезе има-няма 30 минути... 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Продължаваме с още едно извращение-разхищение: Сам на борда?

 

sam-u-avionu-foto-tviter-1421254827-6077

 

Полетът от Кливланд за Ню Йорк закъснял с много, а пътниците били прехвърлени към други полети. За Крис О'Лиъри обаче не останало място и трябвало да изчака своя полет. Какво било огромното му учудване, когато в един момент се оказал единственият пътник в самолета :lol:

 

Все пак в последния момент се качил още един човек и така полетът бил изпълнен с двама пътници на борда. 

 

:)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Продължаваме с още едно извращение-разхищение: Сам на борда?

 

 

 

Полетът от Кливланд за Ню Йорк закъснял с много, а пътниците били прехвърлени към други полети. За Крис О'Лиъри обаче не останало място и трябвало да изчака своя полет. Какво било огромното му учудване, когато в един момент се оказал единственият пътник в самолета :lol:

 

 

В почти аналогичен случай аз пътувах с  мисля бяха 7-8 души в полет на Ryanair Валенсия-Мадрид.

Всички  местни си тръгнаха , като останахме само аз с един испанец и още няколко чужденци.

 

Първоначално съобщиха , че полета няма да се състои и всички се чупиха презаверявайки полети за следващия ден ,   а след около четири часа по високоговорителите приканиха пътниците за Мадрид спешно да се насочат към гейта  :)

Аз нямаше къде да ходя , защото мислех да чакам сутринта и да хващам влака . Полетът ми Мадрид- София беше  на другия ден следобед и нямаше как да презаверявам полет . Предложиха да върнат парите , но бях платил точно 6 евро  :lol:

Ако е сега щях да им разкатая фамилията от жалби по директивата на ЕС ...

 

Най-голямото шоу беше  , когато персонала мина както се пада с количката предлагайки храна , парфюми и т.н. , като и тях ги напушваше на смях в празната машина  :lol:

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.