Прескочи до съдържание

Любимо смартфон приложение по време на пътуване?


Препоръчани мнения

преди 12 часа, Емика каза:

Ново приложение WhenInX за най-доброто от местните преживявания на Балканите.

 

https://www.wheninx.com/

За момента май покрива само Македония.

Връзка към мнение

Flush – toilet finder, включете GPS и намерете най-близките обществени тоалетни навсякъде, където сте. Едно от доста удобните пътни приложения и спасително за онези случаи.

  • Харесвам 5
  • Смея се 1
Връзка към мнение

Знам, че темата вече не е съвсем актуална, след като се либерализираха условията за интернет роуминга, но все пак да попитам. Кое приложение ползвате за Офлайн-навигация. Аз в момента съм с Here maps и като цяло съм доволен, но все пак да попитам по-опитните дали има нещо по-добро :)

Връзка към мнение
Мирослав Василев
преди 9 минути , tch каза:

Знам, че темата вече не е съвсем актуална, след като се либерализираха условията за интернет роуминга, но все пак да попитам. Кое приложение ползвате за Офлайн-навигация. Аз в момента съм с Here maps и като цяло съм доволен, но все пак да попитам по-опитните дали има нещо по-добро :)

Аз съм с Maps.me и съм много доволна.

Връзка към мнение
На 9/21/2017 в 16:24, tch каза:

Знам, че темата вече не е съвсем актуална, след като се либерализираха условията за интернет роуминга, но все пак да попитам. Кое приложение ползвате за Офлайн-навигация. Аз в момента съм с Here maps и като цяло съм доволен, но все пак да попитам по-опитните дали има нещо по-добро :)

Прегледай тази тема, има доста информация и мисля, че повечето неща не са се променили: 

 

Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

След последните 2 разходки останах много доволен от moovit, работи перфектно и намира най-добрите варианти за предвижване с обществен транспорт  в градовете.

 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

С Iphone съм и ползвам Galileo - много съм доволен. Работи offline. Трябва предварително да се свалят съответните карти и показва пълна инфо за спирки на метро, ресторанти, музеи и тн с web страници. Аз го ползвах в Испания миналия месец и съм доволен. Има платена и безплатна версия.

Връзка към мнение
преди 3 часа, Alexander каза:

След последните 2 разходки останах много доволен от moovit, работи перфектно и намира най-добрите варианти за предвижване с обществен транспорт  в градовете.

 

Навлиза за български градове. На такива като мен, които използват градски транспорт веднъж годишно, може да свърши работа и в родния град. :lol:

  • Харесвам 2
  • Смея се 1
Връзка към мнение
На 9/21/2017 в 16:24, tch каза:

Знам, че темата вече не е съвсем актуална, след като се либерализираха условията за интернет роуминга, но все пак да попитам. Кое приложение ползвате за Офлайн-навигация. Аз в момента съм с Here maps и като цяло съм доволен, но все пак да попитам по-опитните дали има нещо по-добро :)

За офлайн навигация най-доволни сме от Sygic - купихме си я на промо за 20€ и за обиколката Братислава - Краков - Прага - Братислава беше изключително полезна на дългите междуградски маршрути - в пъти по-добра от Google Maps, но за навигиране в пешеходен режим вътре из градовете не е добър избор - бедна база POI, трудно и бавно намира такива. С две думи - с кола на дълъг маршрут - Sygic, пеш в града и между забележителностите - Google Maps.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

За навигации - Sygic и Maps.me покриват изцяло изискванията ми, но имам и Google Maps. Mooveit я използвам за градски транспорт, когато си няма отделна апликация за отделните градове. Използвам апликацията на ViaMichelin, която е бая полезна при кратки разстояния да не се минава по магистрала или да си изчисля колко ще ми излезе за rentacar бензин + такси и т.н.

Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...

Честита Нова година!

Моля за помощ с откриване на приложение - разговорник, за предпочитане офлайн, на испански. Другият език освен български, може да английски или руски. Ще ни е нужен за пътуване в Перу , оказва се много необходимо. За android или iOS

Благодаря!

Връзка към мнение
преди 2 минути , Polina каза:

Google translate?

Абсолютно. Може да се изтеглят офлайн речниците и работи перфектно. Превода на български не е особено добър, заради българския, но преводите между английски и испански са почти перфектно.

Връзка към мнение
преди 20 минути , Polina каза:

Google translate?

 

преди 17 минути , ShaMan-H_Fel каза:

Абсолютно. Може да се изтеглят офлайн речниците и работи перфектно. Превода на български не е особено добър, заради българския, но преводите между английски и испански са почти перфектно.

Аз го ползвам предимно онлайн и не знам как се случва офлайн. 

Успях да се справя, мисля ! Благодаря ви за подсещането!

Редактирано от Цвете
Връзка към мнение
  • 3 години по-късно ...

От сегашната позиция кое приложение за пътуване с кола ползвате ?

Не съм правила дълги пътувания с кола от маса време а заформям едно тридневно Швейцария-България женско пътуване с 2 нощувки в Италия и Белград другата седмица.

Имам платена версия на Sygic.

Връзка към мнение
преди 1 час, funny каза:

От сегашната позиция кое приложение за пътуване с кола ползвате ?

Не съм правила дълги пътувания с кола от маса време а заформям едно тридневно Швейцария-България женско пътуване с 2 нощувки в Италия и Белград другата седмица.

Имам платена версия на Sygic.

Има ли нещо, което те притеснява в sygic? За мен си е напълно достатъчен

.

Аз ползвам Waze и съм доволен, но на дали е толкова добър колкото твоята sygic Premium

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 27 минути , tch каза:

Има ли нещо, което те притеснява в sygic? За мен си е напълно достатъчен

.

Аз ползвам Waze и съм доволен, но на дали е толкова добър колкото твоята sygic Premium

О не, нямам притеснения. Само проверявам да не се е появило ново приложение с повече функционалности, което да не зная. Иначе ще си ползвам sygic извън ЕС.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 5 часа, funny каза:

От сегашната позиция кое приложение за пътуване с кола ползвате ?

Не съм правила дълги пътувания с кола от маса време а заформям едно тридневно Швейцария-България женско пътуване с 2 нощувки в Италия и Белград другата седмица.

Имам платена версия на Sygic.

Ползвам същото. Подвеждала ме е само в ... България. Waze не е опция за Швейцария, защото интернетът ще ти излезе колкото цялото пътуване.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 5 часа, funny каза:

От сегашната позиция кое приложение за пътуване с кола ползвате ?

Не съм правила дълги пътувания с кола от маса време а заформям едно тридневно Швейцария-България женско пътуване с 2 нощувки в Италия и Белград другата седмица.

Имам платена версия на Sygic.

Ние продължаваме да си ползваме Google maps, при скорошното пътуване до Швейцария - също.

За скъпия интернет в Швейцария (и не само) напомням за сим картите Surfroam.

  • Харесвам 8
Връзка към мнение
  • 1 година по-късно ...

Вече Waze ще предупреждава, когато шофирате по опасен път.

 

За повече инфо тук.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.