Прескочи до съдържание

Дубай - Манила, 25€ *изтекла*


Препоръчани мнения

Онзи ден си сложих приложението, което Мак каза за Cebu,има абонамент за notifications за промоции и сега ми изпилка телефона :) Има местни, до Хонг Конг и Токио, но съм на работа и нямам време да разцъкам.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Има, да, и до Цебу също, но периодът е моя, до средата на Юни. До вчера пък беше за полетите до Пуерто Принцеса, направо се скъсват от промоции, преди 2 седмици имаше за Осака, от тях си взех, абе чак малко съмнително започва да става.

Връзка към коментар

Аз приложението го намерих за което Blagoadary! Аз говорех за сайта на sebipacific.com

.Трудно преживявам пропуснатото и снощи успях да влезна в него, даже ми даваше, че има места още за ноември месец, но ми иска промоционален код.

Редактирано от ZORI
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Промоцията свърши на 28ми Януари и на никой не му е трябвал промо код.

Може би си попаднала на някаква друга, но цени като онзиденшните няма.

Връзка към коментар

Може да го намериш в Google play - > CebuPacific PromotionAlarm 

 

Безплатната версия добре ли работи? Или е препоръчително да кихна трите лева за другата? :)

Връзка към коментар

Безплатната версия добре ли работи? Или е препоръчително да кихна трите лева за другата? :)

 мисля, че е излишно да кихаш , освен това безплатно приложение, ако имаш профил в фейсбук и го ползваш , по-добре там се абонирай за страницата им и пак ще ти излизат промоциите на време

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Исках да уточня, че на излизане от Филипините ще трябва да плати такса от 1620 песос, което е около 63-64 лева. Упоменато е в потвърждението за резервация. Самото плащане се извършва на летището и доколкото знам, може да се плати само в техни пари.  Въпросът ми е дали има и някакви други такси към този билет, за които да съм подготвен? Или пък да взема да драсна един мейл на Cebu Pacific?

Връзка към коментар

Исках да уточня, че на излизане от Филипините ще трябва да плати такса от 1620 песос, което е около 63-64 лева. Упоменато е в потвърждението за резервация. Самото плащане се извършва на летището и доколкото знам, може да се плати само в техни пари.  Въпросът ми е дали има и някакви други такси към този билет, за които да съм подготвен? Или пък да взема да драсна един мейл на Cebu Pacific?

 

Таксата от 1620 песос (travel tax) се дължи единствено от филипинци, нас не ни засяга.

 

Ние при излитане от Манила плащаме само 550 песос (terminal fee).

 

Виж повече на http://www.silent-gardens.com/taxes-fees.php#.VNZcVOasUhM

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Не мога да не отбележа, че такси при излитане се срещат основно в по-бедните държави.

 

Досега такива такси съм плащал единствено в Мексико, Куба и Индонезия (Бали). Сега разбирам и за Филипините.

 

Добър начин за дране на туристите и за попълване на бюджета.

 

Това по принцип са летищни такси, които на други места са включени в самолетния билет. В Тайланд преди време се плащаше 500 бата такса на летището, но след като я “премахнаха“ в самолетните билети се появи допълнителна airport tax за 700 бата.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

 Няма други такси . Тия 550 песос за Манила са всичко.

Иначе си прав това са около 15-20 бири  :P

 

Не разбрах... Таксата може да се плаща в бири ли?

Както се казва - внесете таксата на касата ;)

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.