Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Сега ще разгледам каквото ми препоръчвате, видях, че са 55% on time, като средно са към 70%, но това е до 15мин. закъснение, а мен по скоро ме интересува колко често закъсняват над 3 часа да речем, за да преценя какви връзки да си купувам, за вътрешни полети става дума предимно.


Виж този дали ти върши работа http://www.flightradar24.com/data/airplanes/cebu-pacific-air-ceb/

Това май ще свърши работа, още не съм му свикнал, но като гледам добре се представят, често закъсняват, но все е до час, час и половина, което не е фатално.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 4 години по-късно ...

Не мога да намеря информация за два полета от вчера (28.01.2019 г.): FR5260 и FR111. За втория е ясно, че е излетял с малко закъснение, но не съм сигурен дали е кацнал на SXF или на друго летище. Ще се радвам ако някой помогне със сайт или инфо къде мога да ги намеря.

Редактирано от koliob
Връзка към коментар
преди 14 минути , koliob каза:

Не мога да намеря информация за два полета от вчера (28.01.2019 г.): FR5260 и FR111. За втория е ясно, че е излетял с малко закъснение, но не съм сигурен дали е кацнал на SXF или на друго летище. Ще се радвам ако някой помогне със сайт или инфо къде мога да ги намеря.

 

FR111 е кацнал на SXF с 26 мин закъснение, според сайта на летището.

 

fr111.PNG.42d2e0587c6d92354b697b4bad29e207.PNG

 

Според Flightradar24 пък FR5260 е кацнал на Тревизо с около 10-тина мин закъснение.

 

В сайта на Раян също може да се проверява статуса на полетите, нооо 5260 нещо не ми излиза изобщо там.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.