Прескочи до съдържание

МЕНАР Филм Фест - Керван Сарай


Препоръчани мнения

Хванах последния влак. Май бях отишъл с твърде голяма кошница, защото успях да я напълня едва наполовина. Стори ми се, как да кажа, някак по-сух в сравнение с "трабантчето". Но определено си струваше гледането. 

 

Най-силното посление беше скрито в следното изречение на един от интервюираните (перефразирам по памет): "Пътешественикът трябва знае, че носи голяма отговорност - да разкаже на останалите хора истината за света" (защото явно мейнстрийм медиите не се справят с тази задача).

 

:)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Ееее, неее.. В Евросинема, нали? Как пък не се видяхме значи? И аз ходих втори път да го гледам с един приятел..вярно,че позакъсняхме малко, но все пак хвана идеята.

Връзка към коментар

Най-силното посление беше скрито в следното изречение на един от интервюираните (перефразирам по памет): "Пътешественикът трябва знае, че носи голяма отговорност - да разкаже на останалите хора истината за света" (защото явно мейнстрийм медиите не се справят с тази задача).

 

:)

Да, това послание беше точно в десятката. Във времена, когато от телевизията и вестниците ни заливат със стрес и страхове, е ценно някой да разкаже истината. 

Още имам горчив спомен как след като се върнах от Тунис миналата година, мои близки не смееха да припарят до мен, защото в Африка имало ебола и можело да съм я хванала в Тунис?!?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ееее, неее.. В Евросинема, нали? Как пък не се видяхме значи? И аз ходих втори път да го гледам с един приятел..вярно,че позакъсняхме малко, но все пак хвана идеята.

 

Хахаха, сериозно ли? То имаше пет човека на кръст бе, как така не сме се видели!?! :wacko:  :lol:

 

Между другото, някой гледа ли "Шестата стъпка" (или там както се казваше). И той звучеше обещаващо...

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.