Прескочи до съдържание

Въпрос относно намаленията по случай рождения ден на Wizz air


Препоръчани мнения

Доколкото знам рождения ден на Wizz е 16.05. Тъй като датата наближава искам да питам какви намаления предлага авиокомпанията и за всички полети ли важат? Чух нещо за миналогодишно намаление от 80% :huh:

Връзка към коментар

Рожденият ден на Wizz може да е на 16-ти май, но намаленията всяка година са на различна дата. Една година помня, че бяха 5-6 дена след 16-ти. А през 2009-та беше на 19-ти.

Намаленията за рождения ден, поне доколкото аз ги помня, все са били по 20% през последните години. Имало е промоции и с по-сериозен процент, но не във връзка с тази конкретна дата.

Редактирано от wilks
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

То и това 20% реално никакво намаление не е, защото преди това са вдигнали цените със същия %, ако не и по-голям :D Според мен единственото решение е всекидневно дебнене на цените, даже проверка по 2 пъти на ден :)

Връзка към коментар

Зависи от дестинацията, напр. март ходих в Дортмунд на мач на Борусия, 2 месеца дебнах виолетовите и накрая успях за 90 лв. двупосочно да намеря, което си е идеално.

Връзка към коментар

Да, съгласен съм, Дортмунд все още остава сравнително евтина дестинация. Миналата година и аз пътувах дотам за нищо пари. Но, виж какво става с основните дестинации при "виолетовите". Париж, при кацане на майната си, поддържа неприлично високи цени, Лутън взе да съперничи на редовните компании, а само допреди няколко години летях до там за нищо пари, Барселона да не говорим... Лично мен най-много ме дразнят постоянно високите цени за най-важната тяхна дестинация от моя гледна точка. Говоря за Бергамо, откъдето се отваря път за цяла Европа...

Връзка към коментар

Ами не знам. Но фактите са си факти. Аз обикновено като ми се пътува /освен като е за определено събитие/ си ровичкам и взимам за където падне цена. Това си е все пак нещо- има места, които искаш да видиш, но не държиш точно кое да е в момента и от там имаш избор в момента кое е по-изгодно.

Връзка към коментар

Истината е, че ако наистина решиш да търсиш евтини билети, независимо от дестинацията и времето на пътуване, действително можеш да откриеш нещо изгодно при "виолетовите". Повечето от нас обаче обикновено са зависими от гледна точка на период на пътуване и обикновено търсим билети във "високите" сезони, а оттам идват и разочарованията...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Намалението за всички по случай рождения ден на Wizz е факт, и е тридневно - от днес до 19 май.

И не, няма предварително увеличение на цените преди днешното намаление. Поне за тези, които аз гледам и сравнявам от известно време насам, са си точно 20% по-ниски, отколкото бяха вчера. :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.