Прескочи до съдържание

Pegasus - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

  • 2 седмици по-късно ...

Fly Friday gives BolBol members 50% off flights to Turkey!

 

Don't miss this amazing deal that is exclusive for BolBol members as it's limited to the first 30,000 seats booked!
Book your flights before 13 November 2021 on flypgs.com or via the Pegasus app and get 50% excl. taxes off your travel to Turkey between
8 February and 20 March 2022!
And, don't worry if your plans change, you can amend your tickets without paying change fees.
 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...
  • 4 месеца по-късно ...

Тази отстъпка е само за рекламата. Имаме билети Истанбул-Даламан в промоционалния период след 15 септември, купени в началото на март за 102 лв. двупосочно/човек (платени в турски лири, защото досега вътрешен полет винаги е бил най-изгодно да се плаща в лири, а не в €, $ или друго). Сега същите билети излизат точно по 187 лв. Ако не бях спала и бях ги взела по-рано, февруари бяха по 80 лв... Досега наблюденията ми са, че колкото по-рано, толкова по-добре. Взимала съм през октомври за септември следващата година в първия ден на пускане на билетите за вътрешни полети за новия сезон – тогава винаги са на минимални цени. Рядко кой планира толкова отдалеко, но такава е ситуацията.

 

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Е, ти пък сега, не може да сравняваш с цени отпреди 3 месеца, намалението е спрямо актуалните цени.

Връзка към мнение

Даже доста сте платили. Аз пътувах Истанбул-Даламан с Пегасус (по време на пандемията) за 8 евро в едната посока и 15 евро  в другата в началото на септември, билет купен десетина дни по-рано (в края на август). Вижте дали има разлика в цените от уеб сайта и в мобилното приложение, понякога отстъпки само в приложението. 

Връзка към мнение

Сега не говорим за пандемията, тогава и аз пътувах за 20 лв/посока по същия маршрут. Исках да кажа, че при Пегасъс за летни курорти обикновено действа принципът „който превари“, а не после да чака промо, което не е много промо. За това лято по-ниски цени няма да има с тези горива.

Сега пуснах за същите дни от седмицата и часове за средата на август, който не е в промо периода, даже ми излизат с 3 лв надолу. 🙂
Дори в пандемийните години не съм летяла с празни седалки към курортите, просто орязаха полетите и пак си ги пълнят на всякакви цени. Пълно е с чужди граждани – Русия, Казахстан, Арабистан... 🙂

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 14 часа, Argentique каза:

Тази отстъпка е само за рекламата. Имаме билети Истанбул-Даламан в промоционалния период след 15 септември, купени в началото на март за 102 лв. двупосочно/човек (платени в турски лири, защото досега вътрешен полет винаги е бил най-изгодно да се плаща в лири, а не в €, $ или друго). Сега същите билети излизат точно по 187 лв. Ако не бях спала и бях ги взела по-рано, февруари бяха по 80 лв... Досега наблюденията ми са, че колкото по-рано, толкова по-добре. Взимала съм през октомври за септември следващата година в първия ден на пускане на билетите за вътрешни полети за новия сезон – тогава винаги са на минимални цени. Рядко кой планира толкова отдалеко, но такава е ситуацията.

 

@Argentique, абсолютно си права за това, че най-добрата цена на билетите за вътрешните полети на Пегасус е в първите дни от пускането на билети за новия сезон. В последните пет-шест години винаги купувам билетите за следващото лято тогава, което обикновено е между 15 и 20 септември и никога след това не съм виждал по-добра цена. Имало е случаи, когато по-късно реша да променя деня на полета или летището /както тази година/ цената ми да е по-евтина отколкото ако същия ден купя нови билети.

  • Харесвам 9
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Някой пробва ли да резервира от тази промоция? Как точно излизат тези 40% намаление? В края на резервацията ли се показват? Влязох си в профила (с който имам доста резервации и бол бол точки), цените са същите и когато съм логнат. Има разни по 50 евро София-Анталия  (след 26 септември, нали оттогава са намаленията), гледах Измир-Баку, Истанбул-Ганджа (Гeнджe), Истанбул-Ереван... няма никакво намаление. Мислех, че ще има задраскани цени и показано намаление. Май идва чак в края на резервцията като се стигне до плащане, знам ли...

Връзка към мнение
преди 11 часа, Hakkâri Spor каза:

Някой пробва ли да резервира от тази промоция? Как точно излизат тези 40% намаление? В края на резервацията ли се показват? Влязох си в профила (с който имам доста резервации и бол бол точки), цените са същите и когато съм логнат. Има разни по 50 евро София-Анталия  (след 26 септември, нали оттогава са намаленията), гледах Измир-Баку, Истанбул-Ганджа (Гeнджe), Истанбул-Ереван... няма никакво намаление. Мислех, че ще има задраскани цени и показано намаление. Май идва чак в края на резервцията като се стигне до плащане, знам ли...

Тези 40% намаление излизат на последната стъпка преди плащането. Там където трябва да въведеш данните от кредитната карта има опция въведи код за промоция, като го маркираш ти излиза кода за 40% ,натискаш въведи кода и след това цената ти излиза с 40% по-евтина. Не съм резервирал допълнителни услуги като места, храна,флекс и т.н. затова не зная дали и за тях важат 40% процента

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Ама това изпробвано е? Аз видях, че в инструкциите пише същото. Но не съм стигал до последната стъпка. А код, какъв код? Просто си влизаш през Бол Бол профила и трябва да имаш тази отстъпка. След малко ще пробвам и ще кажа.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Аз пробвах през приложението, стигам до плащане и единствената възможност е да приложа код за намаление, но какъв?

Автоматично нищо не излиза, въпреки че влизам през Bol Bol профила си.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

И аз стигнах вече до плащането, иска ми да въведа код, откъде да знам какъв код?

 

Има билети до София-Анталия-София за 106 евро и с това 40% намаление щяха да са на супер цена.

 

No description available.

 

Връзка към мнение
Йосиф Милчов
преди 4 часа, Hakkâri Spor каза:

И аз стигнах вече до плащането, иска ми да въведа код, откъде да знам какъв код?

 

Има билети до София-Анталия-София за 106 евро и с това 40% намаление щяха да са на супер цена.

 

No description available.

 

А, тази отметка пробва ли я?

291719405_1865646983811712_2321831495770531918_n.jpg

Връзка към мнение

Естествено, че пробвах. Не може да се кликне. Явно промоцията им е изтекла преди 23.59 ч. на 13 юли, тоест свършили са въпросните 15 хиляди места.

Просто питането ми беше успя ли изобщо някой да се възползва от тази промоция с 40% намаление?

преди 13 часа, Roje каза:

Там където трябва да въведеш данните от кредитната карта има опция въведи код за промоция, като го маркираш ти излиза кода за 40% ,натискаш въведи кода и след това цената ти излиза с 40% по-евтина.

Пробвах, не става. При теб получи ли се? И какъв код въведе ти?

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
Преди 1 час, Hakkâri Spor каза:

Естествено, че пробвах. Не може да се кликне. Явно промоцията им е изтекла преди 23.59 ч. на 13 юли, тоест свършили са въпросните 15 хиляди места.

 

И според мен промоцията им свърши предварително, още днес следобяд вече не се виждаше на сайта.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Георги Матеев

Няма особен смисъл да се чакат промоции на Pegasus. Jetcost.co.uk кажи-речи постоянно продава почти всички техни маршрути с (най-често) 50% намаление. Последните седмици взех така 4-5 билета, а ето и пример за билет, който купих току-що за £32.21 при официална цена на техния сайт £65. Краен продавач е lastminute.com, плаща се с Diners, като в момента изглежда няма ограничение за броя покупки - поне при мен 1 карта мина няколко пъти.

 

1469866885_2022-07-15(2).png.1cff6f4944caf12e2ca5dd5d248c67be.png

1117503067_2022-07-15(1).png.ac1912946c6dba0cd3181deb50cd1e4e.png

  • Харесвам 12
Връзка към мнение

Странно, какъв е този едночасов полет, от Ерджан до Хатай, Адана и Анталия разстоянието е мн. късо.  Мислех, че от Северен Кипър до Хатай си е буквално 20-30 мин.

 

Колкото до купуване през такива сайтове... нямам Дайнърс. Но и 33 паунда, и 66 паунда ми се струват доста за това късо разстояние. Допреди година полетите до Сев. Кипър от Истанбул бяха по 10-15 евро на Пегасус. Но да речем, че ... инфлация.

 

И другото странно е, че на резервацията дава различни часови зони. Доколкото знам, ККТС не мести времето, както и Турция от последните 10 години. Кипърската гръцка част го мести, също както целия ЕС.  През зимата гледах сайт за реалното време на всяка точка по света и ми направи впечатление, че в Северен Кипър времето е като в Турция, а в Република Кипър (гръцката част) часът е същият като в Гърция, България, Румъния и т.н.   И в Украйна също има различни часове, в Крим, Донецк и Луганск времето съвпадаше с московското. А в останалата част от Украйна.. съвпадаше с нашето. 

 

image.png.fa1f4505ffb9985c3ba59e42895d5e23.png

 

 

 

Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 9 часа, Hakkâri Spor каза:

Колкото до купуване през такива сайтове... нямам Дайнърс. Но и 33 паунда, и 66 паунда ми се струват доста за това късо разстояние. Допреди година полетите до Сев. Кипър от Истанбул бяха по 10-15 евро на Пегасус. Но да речем, че ... инфлация.

Кажи го на Раян и Bulgaria Air, които продават София-Варна за по 150-200 евро еднопосочен. Та 30 паунда ми влиза в графата свръх бюджетно.

 

Цената на билетите никога не е била пряко свързана с разстоянието.

 

Апропо, Истанбул-Ерджан взех за 18 паунда по гореописаната схема.

 

Иначе конкретно полетът Ерджан-Хатай реално е около 35 минути, просто винаги по разписание се залага повече време.

  • Харесвам 7
Връзка към мнение
преди 3 часа, Георги Матеев каза:

Кажи го на Раян и Bulgaria Air, които продават София-Варна за по 150-200 евро еднопосочен. Та 30 паунда ми влиза в графата свръх бюджетно.

Е да, но България еър не е нискобюджетна компания. А пък с Раянеър ходих миналия август за 9.90 евро до Варна на посока. През септември бяха и по 7.90 евро. България еър са национален превозвач, Пегасус не са. На Турция националният превозвач TНY има високи цени. За Северен Кипър именно на Пегасус години наред виждах ниски цени, наистина по 10-15 евро от Сабиха гьокчен, просто ми е тегаво пътуването до Истанбул и трябва да губя 2 нощи в път (на отиване и на връщане) за да ползвам тези полети. И отидох до гръцката част с Раянеър за 9.99 евро на посока.   Иначе Пегасус по време на пандемията имаха и за 6 евро вътрешни полети, до Анталия (еди колко си лири, пресметнати в евро се падаха 6 евро, заради обезценяването на лирата), с вътрешни полети на Пегасус съм пътувал доста пъти, не са скъпи. До Фетие за десетина евро, до Адана пак за толкова. Международните са им по-скъпи, ползвал съм ги до Казахстан, Грузия, Тунис, но чат пат имат добри промоции и ... пак са по-евтини от Турските авиолинии.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.