Прескочи до съдържание

Международна туристическа борса


Polina

Препоръчани мнения

Абсолютно случайно разбрах, че в момента тече международна туристическа борса или  HOLIDAY&SPA Expo.

Като оставим настрана тур.агенции и фирмички има доста интересни представители. 

Доста мащабно е представена България с отделните и общини / цялата зала 3/, Гърция и отделните и райони, острови, Сърбия, Македония, Куба, Индонезия / представители от посолството/, Малайзия, Тунис, Мароко, Турция, представители на Turkish airlines, Fly Dubai, хотелски вериги в Турция, Италия и Испания, различни туристически организации от Кипър, Индия и др. Дано не пропускам някой, но това са на пръв поглед интересните за мен представители.

 

Можете да опитате традиционни сладки, да послушате мароканска музика или просто да помечтаете за някоя следваща дестинация..

 

Борсата е от 12.02-14.02.2015 в Интер Експо Център

 

Работното време е:

13.02.2015, петък -  10.00 - 19.00

ВХОД СВОБОДЕН
10.00 - 19.00 - Бизнес програма

14.02.2015, събота -  10.00 - 17.00

ВХОД СВОБОДЕН
10.00 - 17.00 - Бизнес програма

Редактирано от Polina
  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Аз бях мернал реклами тук-там, но си мислех, че е основно за агенции и агенти. В смисъл да сключват договори един с друг и т.н., като цяло неподходящо за обикновени хора.

Връзка към коментар

Да, има го и това със сключването на договори с разни агенции, но се разговорихме с една от представителките на район Аспровалта в Гърция и и казах, че си организираме сами почивките и тя започна в детайли да препоръчва хотели, места в района за разходки, плажове итн..

А утре ще има някакво Кубинско представяне, но неуспях да се заслушам добре.

Връзка към коментар

Мерси, Поли, тъкмо утре отивам в "Метро" да си купя кюфтета, та ще му хвърля едно око.

 

Това изложение е малко странен панаир на суетата и показността, но, да, има, има и 1-2 процента интересни неща, има и безплатни карти, които обаче биват давани с неохота от родните общини, представителства и агенции.

 

След "магеланци.ком", вЕрвайте ми, това изложение е като детска градина в сравнение с университета на акад. Пенин. :lol:

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Освен карти и рекламни материали, от това изложение съм си купувала на символични цени списания за пътешествия и фотография.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ходя всяка година .  Вчера също бях и много ми харесва атмосферата. Няма неохота, а всички са приветливи и усмихнати.

Могат да се откраднат идеи, за които и ние не сме се сетили. А българските материали са незаменими и не се намират почти никъде, и то безплатно.

Ако отидете, няма да съжалявате. Гарантирано.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Явно ходят и много хора извън бранша. Да хванем догодина да направим щанд на форума? :)

 

Бил на доста изложения тук-таме. Нашето е тегаво, хората не представляват стоката си с кеф, общинските служители, отговарящи за туризЪма, са там по задължение, не по призвание. Няма дух, няма "топки". Привидна приповдигнатост, фалшиви усмивки, себезащракване със снимачна техника, моми, които се мотат като мухи без глави.

 

Има доста келяви фирми, на които им знам и кътните зъби, времето им отминава, иде времето на "магеланци.ком": дръзки, нахални в добрия смисъл на думата, знаещи, "намаани".

 

Та на идното изложение като застанат класиците Пенин и компания, смятам, че много от туристическите субекти би следвало да се скрият от хоризонта. Няма как: "По-доброто убива доброто".

 

Простете моето твърде субективно мнение, ... :)

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Аз съм си взела чудесни материали за Куба, Мароко, Тунис, малко гръцко.. Голям кеф, значи..

Дай назаем каквото имаш за Мароко.Рената плащам в шафран или фурми.

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Дай назаем каквото имаш за Мароко.Рената плащам в шафран или фурми.

С извинение за късния отговор, но вчера го видях.

Взела съм две книжки / силно казано/ за Фез и Танжер. Ако ти вършат работа да ги оставя на вестоносеца? ;)

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.