Прескочи до съдържание

Импулсивно възползване от супер промоции - за и против


Препоръчани мнения

И аз до сега, така и не успях да се възползвам от супер промоция. Равносметката до момента е, че всичко това ми докарва прекалено много отрицателно емоции, за да мога да кажа, че си струва. Имам 3-4- хотела на сметка от мили, които не ми се полагаха, защото не съм U.S. бла-бла, но се облажих, сега с Expedia не мина номера, не им се сърдя. Купувам си билети до югоизточна Азия вече 2 пъти по 400 и нещо евро, до Южна Америка също, но това са 'стандартни' промоции, така и не съм 'ударил кьоравото' до сега, още малко и съм на път да се откажа да опитвам, не мога да си позволя рисковете да ми откажат билета след време с моята тежка компания.

От една страна е приятно за емоцията и за спорта, от друга ми идва да им тегля една и да си карам като бял човек...

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Мечтая за деня, в който ще напусна тоя град... Най-вероятно догодина. Вече година и половина съм тук и така и не успях да го почувствам като "мой", да се почувствам у дома. Да не говорим за манталитета на хората на Лазурния бряг. За себе си разбрах, че съм направен за живот по-близо до Екватора или в южното полукълбо. Къща с верадна, палми и целогодишно слънце и море, това ме прави щастлив, а не камънаците в Ница и фераритата в Монако. Още само година :))) и после ще идвам само на ваканция на Лазурния бряг, без да понасям грозната европейска зима. 

 

Радвам се, че не само аз не разбирам каква добавена стойност има в камънаците в Ница и ферарита :) 2003-та година много сериозно обмислях варианта да си купя един продаващ се ресторант на остров Phi Phi в Тайланд. Цената беше само 10 000 долара и щеше да ми осигури перфектният живот :)  Имах все пак късмет, че не се реших да купя ресторанта, защото точно след 12 месеца ресторантът беше отнесен от цунамито в Югоизточна Азия :(

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Много хора мечтаем да избягаме някъде там , но аз не го направих когато му беше времето , а май вече прекалено съм се вписал в системата.

Имам познати който направиха нещо подобно в Тайланд и явно се чустват добре само , че имат основа зад гърба си и винаги може да се върнат относително безболезнено към стария живот.

 

На 25 години със сигурност би било съвсем друго :). Не съм започнал обратното броене за щастие , но сега нещата ми изглеждат по-другояче.

 

Извън колите и прочие тези места просто са много красиви и са били ценени още когато е имало само коне и файтони :)

Редактирано от stenk
  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Аз също не налитам на промоции, защото от предната година съм направила планчето за следващата, по дати и по места. Не че не мога когато си искам да литна на някъде, но съм свикнала да си планувам нещата отдалече. Освен това, обичам да пътувам без големи паузи по летищата, да си чекирам багажа от самото начало до крайната точка и да съм подредила овреме хотели, трансфери и пр. И всичко да съм проверила по три пъти, че да няма изненади. :) До такава степен съм проучила всичко в детайли, че някой път се чудя, къде ли съм тръгнала, като всичко вече ми е познато. ;) ;) ;)

  • Харесвам 10
Връзка към коментар

  Имах все пак късмет, че не се реших да купя ресторанта, защото точно след 12 месеца ресторантът беше отнесен от цунамито в Югоизточна Азия :(

 

Зависи от размера на застраховката... :P

 

По темата нямам какво да кажа, защото повечето от вас много добре знаят, че при мен предварителното планиране е превърнато в култ и не остава много място за импровизации... ;) 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Мечтая за деня, в който ще напусна тоя град... Най-вероятно догодина. Вече година и половина съм тук и така и не успях да го почувствам като "мой", да се почувствам у дома. Да не говорим за манталитета на хората на Лазурния бряг. За себе си разбрах, че съм направен за живот по-близо до Екватора или в южното полукълбо. Къща с верадна, палми и целогодишно слънце и море, това ме прави щастлив, а не камънаците в Ница и фераритата в Монако. Още само година :))) и после ще идвам само на ваканция на Лазурния бряг, без да понасям грозната европейска зима. 

Ай завалията :P

 

А по темата - възползвал съм се само от "нормалните" промоции, поради простата причина, че все закъснявам за "супер" такивата, ама както споменах преди малко в една друга тема, никой не ми е виновен, че не посещавам по-често сайта и все ги изтървам :(  Онзи ден Стенк пуснал някаква за Блу Еър, ама и тя е отекла, пък така ме устройваше...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.