Прескочи до съдържание

Qatar Airways - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Защо цената скача от утре за пътувания след 1.12? Flydubai в момента имат до БКК полети от СОФ за 360 евро.

 

Въвежда се нова летищна такса - G4, Passenger facility charge за всяко излитане от Доха (включително и трасфер). 8.5 евро в посока - 17 евро за друпосочен билет.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Fly Dubai доколко са съпоставими с Qatar ?

За дългите дестинации включен ли е чекиран багаж и храна ?

Багаж има включен, а храна само за полетите от Европа до Дубай и предполагам обратно. :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Fly Dubai доколко са съпоставими с Qatar ?

За дългите дестинации включен ли е чекиран багаж и храна ?

Включен е чекиран багаж,и манджа има.Като цяло обаче нямат нищо общо с катарците,самолети,храна,обслужване.Аз лично бих платил по-висока цена за билет с катарците.
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

To 1200 e нормално дори е добра цена за полет на един билет . Просто повечето хора летят през Куала Лумпур или Сингапур , оттам с лоу костове към Бали . Сметката излиза почти същата или малко надолу според екстри като багаж , храна и т.н.


Затова 1200 изглежда малко стряскащо накуп  :)

 

П.С. С кода за отсъпка Банкок е под 400 евро , мнооого добре ще ме върнат пак към Азия  ;)


Сайгон е 357 евро ... бива !!!

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Открих една много блага схема за мега трип... София-Хо Ши Мин-Мелбърн-Истанбул ... 17.02-04.03 ... 423 евро... връзки с разни азиатски лоу костове със спирки Бали, Голд Коуст/или Кернс, Синди и Мелбърн ще дойде 250 евро с багажите, а ако се изчака нещо на промоция може и по-малко. Хубавото на тези дати е, че хваща един почивен ден на 3 март, заминава се в петък вечерта и връзките са само за 1-2 часа - връзват се общо 15 пълни дни. Та, пробвайте и връщане през Истанбул, сваля много цената... но при мен е за 3 човека и промо код PC2016. Може би има нещо още по-добро, но не издържах и взех тези билети.

Редактирано от lyubo21
  • Харесвам 17
Връзка към коментар

Qatar ти "взеха" Куба-та :)

Вярно така стана,но явно ми е писано първо да поотделя време за Азия.

Пъзелът постоянно се пренарежда.Чакам Влади и Теди с прясна информация за Мадагаскар,че може пък него да го заменим с Куба на лято.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

След двучасовия рисърч, видях също, че Etihad имат паралелна промоция... работи най-добре от Истанбул. Гледах само февруари-март и има варианти до/от Мелбърн за около 500 евро или връщане през Оукланд за 550 евро. Другото е, че всичко излиза само на сайтовете на Qatar и Etihad... "онези" сайтове засега не свалят цените. Скоро може и да се ъпдейтнат, но там и без това не приемат multi city. Като цяло тези промоции са оферта за по-малко рискови пътувания директно от София.

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Днес вече не работи кода, кой взел, взел. :(

Язък, забавих се :(

 

Имам нужда от съвет. Днес мисля да букна три билета до Тайланд, за Януари-Февруари. Ще ни бъде първо ходене, като целта е релакс и зареждане на батериите.

От логистична гледна точка, Бангкок или Краби е по-добрата оферта? SOF-BKK e 370E, a SOF-KBV, 435E.

Връзка към коментар

Май работата върви към отцепване на отделна тема - Магеланска инвазия в Иран 2017 :)

 

Ето я новата.

http://magelanci.com/topic/7466-%D0%BC%D0%B0%D0%B3%D0%B5%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%B8%D0%BD%D0%B2%D0%B0%D0%B7%D0%B8%D1%8F-%D0%B2-%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%BD-2017/

Връзка към коментар

Ей, човек мръдне за два-три дни по баирите без нет и като се върне и отвори тук - какво да види  :O 
Честито на печелившите!  :)

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 6
Връзка към коментар

To 1200 e нормално дори е добра цена за полет на един билет . Просто повечето хора летят през Куала Лумпур или Сингапур , оттам с лоу костове към Бали . Сметката излиза почти същата или малко надолу според екстри като багаж , храна и т.н.

Затова 1200 изглежда малко стряскащо накуп :)

 

П.С. С кода за отсъпка Банкок е под 400 евро , мнооого добре ще ме върнат пак към Азия ;)

Сайгон е 357 евро ... бива !!!

Стенк, от къде Сайгон е за тези пари?От София ли?

Ако е така, веднага запрашвам натам.Супер цена е!

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Язък, забавих се :(

 

Имам нужда от съвет. Днес мисля да букна три билета до Тайланд, за Януари-Февруари. Ще ни бъде първо ходене, като целта е релакс и зареждане на батериите.

От логистична гледна точка, Бангкок или Краби е по-добрата оферта? SOF-BKK e 370E, a SOF-KBV, 435E.

Ако искаш да отделиш време на БКК (препоръчвам) за разликата в цената ще купиш билет до Краби. Единственото предимство на полета до Краби (за мен) е близоста  му с Пукет и Пи Пи (ако не си ходил) иначе Краби с Аонанг бийч е много заспало място за моя вкус но ако търсите спокойствие е ок, бях там преди 20 дни и от скука отпраших към Патонг (Пукет), там пък гръмнаха две бомби в един ден та се върнах в БКК. 

За локалните полети чеквай NOK air освен обичайните азиатски лоукост, имат доста полети.....

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.