Прескочи до съдържание

Qatar Airways - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

GOLD16  за притежателите на златна карта при мен не работи за нито една дестинация от тези които ме интересуват. Преглътнах го и букнах 4 дестинации като умувам кои две да купя. Предпочитаното ми Летище е Хенри Коанда а цените от София са по ниски-абе много дилеми се натрупаха с тази акция на катарците.......

Този код важи само за qatarairwaysholidays.com: https://www.qatarairwaysholidays.com/qa-en/offers/bonus-qmiles/

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Дам, тотална забивка, както беше и в първите часове на мега промото. Голяма компания с претенции не могат да си предвидят качествени сървъри.  :wacko:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Да свършва да се успокоим.

Ама сигурно пак ще пускат гадовете ! Ще си чакам есен 2017 -та.

Ти си добре, аз 2017 вече съм я уплътнила предвид скромните 21 дни отпуск. Дебна за 2018.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

София - Занзибар - 360 евро. Дати до Юни 2017.

 

П.С. Намират се и за по 330 евро през gotogatе, но с Turkish Airlines.

Нека е в тази тема.

 

Пример как се стига до цената ?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Edit:  Нещо се бъгна в поста ми и излиза само линка на fly4free. Дано след този edit се оправи. :)

 

 

за 339 евро през kayak - > gotogate  - Дати 27.01.2017 - 12.02.2017 

https://www.kayak.es/flights/SOF-ZNZ/2017-01-27/2017-02-12

На мен ми изглежда добра цена за полет от София, не знам как са цените по тази линия.

И това:

http://www.fly4free.com/flight-deals/europe/qatar-airways-italy-or-bulgaria-to-spectacular-zanzibar-from-only-e369/ 


 

Редактирано от Vanko
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Успях да надникна в 15 day view цените за Краби, но нищо под 498 лева (еднопосочно) не видях......Явно трябва да се гледа дата по дата....Сега самолета се върти около тоя рогат добитък и не иска да каца вече 5-та минута  :lol:

Редактирано от stan4d
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ами набутали половин Европа между 1 и 2 ч, как няма да им изпушат сървърите....Без коментар  :mad:

Europe

Monday
5 September 2016 Croatia, Hungary, Poland, Serbia, United Kingdom 12pm-1pm Austria, Azerbaijan, Belgium, Bulgaria, Denmark, France, Georgia, Germany, Italy, Netherlands, Norway, Romania, Sweden, Switzerland, Spain, Turkey 1pm-2pm Russia 1pm-2pm Armenia, Cyprus, Finland, Greece 2pm-3pm
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Споко, нищо не сте изпуснали. До 13:01 прегледах цялата Аделаида, до 13:03 Краби - нямаше. Малдивите са 3 месеца подред и там също.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Malekov
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.