Прескочи до съдържание

Qatar Airways - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

В сайта на Катарците има от 26.04.2017 отиване и с връщане на 05.06.2017 за по 367 лева и така отиване и връщане за 734лв.не е много скъпо.Не знам за rumbo.es, как са цените за тези дати.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Не е ли по-подходящо да се ходи Февруари-Март-Април? Смисъл, юни месец вече и тук е топло, а предполагам идеята е да се избяга от студа тук за малко, поне такава е моята идея. :) 

Та, ако някой е попаднал на дати от февруари до Април, бих се заинтригувал :)

Ами аз гледах за по нататък понеже януари и февруари имам други пътувания ,а март и април няма да мога.Иначе си напълно прав за избягването от студа.Ако имаше възможност за ноември или декември вече щях да съм с билети. :)

Връзка към коментар

Бум. Март месец цените са супер. Мисля да не ги бавя много. Някой помни ли дали осигуряваха нощувки при дългите престои, в този случаи от по 7 часа в Doha?

Днес говорих с българския им офис. Отрязаха ме категорично - тарифата била промоционална. А иначе условието е престоя да е над 8 часа и да няма по-подходящ полет по-рано.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

Както винаги в началото на годината катарците отново предлагат една от най-добрите си промоции. Има намаления 40-50% за много дестинации, допълнителна отстъпка за притежателите на карти Visa с промо код VISA, двойни мили и тн.

 

Нападайте, промоцията е доста силна и е до 16 януари :) http://www.qatarairways.com/bg/bg/offers/travel-festival.page

  • Харесвам 16
Връзка към коментар

Катарците отново са пуснали голяма промоция - подобна е на тази от август. Новото е 15% допълнителна отстъпка за плащания с VISA. Не съм търсил за кои дати излизат обявените цени и дали може да се свалят още с open-jaw, но вероятно пак ще може.

 

http://www.qatarairways.com/bg/bg/offers/travel-festival.page


Както винаги в началото на годината катарците отново предлагат една от най-добрите си промоции. Има намаления 40-50% за много дестинации, допълнителна отстъпка за притежателите на карти Visa с промо код VISA, двойни мили и тн.

 

Нападайте, промоцията е доста силна и е до 16 януари :) http://www.qatarairways.com/bg/bg/offers/travel-festival.page

 Явно сме писали едновременно :-)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

ОК, вече официално се взе становище по промоцията: ще съгрешаваме с Южна Африка този път :)

 

EDIT: Успях да сваля цената до Кейптаун на 375 евро, направо е без пари за тази дестинация.

 

EDIT2: Ако някой взима билети директно от сайта на катарците да има предвид, че topcashback.co.uk дават 2.2% кешбек.

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 25
Връзка към коментар

За спорта:

 

София-Занзибар-София  28.05 - 13.06 за двама:

с Visa promo   през Qatarairways - 1422 лв.

 

През tripadvisor.fr->bravofly - 343 + 343 = 686 Euro

 

Вижда ми се доста евтино. Жалко, че аз ще пропусна.

Редактирано от ven62
Връзка към коментар

Аз не разбирам защо цените за 1 пътник са толкова по-евтини от тези за 2-ма ? Не може ли просто с 2 различни акаунта всеки да си вземе по 1 билет (това едновременно) и да се използва по-ниската цена ?

 

post-2889-0-44545200-1483957249_thumb.jpg

Редактирано от П.Кръстев
Връзка към коментар

Аз не разбирам защо цените за 1 пътник са толкова по-евтини от тези за 2-ма ? Не може ли просто с 2 различни акаунта всеки да си вземе по 1 билет (това едновременно) и да се използва по-ниската цена ?

 

attachicon.gifCapture.JPG

 

Сигурно логиката им е, че повечето хора пътуват заедно и биха си взели едновременно билет и заради това цената за двама за по-апетитните дестинации е по-висока, отколкото за един човек.

 

Така или иначе няма никаква причина да се купуват заедно билетите, още по-малко от сайта на катарците. Например въпросната Аделаида от скриншота я мярнах на един от сайтовете за под 600 евро на човек.

Връзка към коментар

За спорта... :)

 

София - Виндхук - София 02,05. - 12,05.2017 с VISA промо 1017 лв за един / 2034 лв за двама :) по 21 часа в посока.

 

Супер оферта, само визата дето се взима от посолството във Виена малко прецаква работата...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз не разбирам защо цените за 1 пътник са толкова по-евтини от тези за 2-ма ? Не може ли просто с 2 различни акаунта всеки да си вземе по 1 билет (това едновременно) и да се използва по-ниската цена ?

 

Capture.JPG

Според мен, културни особености. Никой арабин няма да пътува с жена си на отделни билети. Отделно, като сте двама с места, вървите в комплект. Като се появи някой връзкар с претенции в последния момент, ще сменят мястото на някой самостоятелно пътуващ. При проблем с полет, няма да ви разделят пак на следващ и т.н.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

ОК, вече официално се взе становище по промоцията: ще съгрешаваме с Южна Африка този път :)

 

EDIT: Успях да сваля цената до Кейптаун на 375 евро, направо е без пари за тази дестинация.

 

Супер цена :) Това директно през сайта на катарците или през tripadvisor.fr, или през някой друг сайт...?

Връзка към коментар

Супер цена :) Това директно през сайта на катарците или през tripadvisor.fr, или през някой друг сайт...?

 

През kayak.it -> budgetair.it или kayak.de -> flighttix.de. Плащането и на двете места е с кредитна Visa. Немският сайт изкара малко по-ниска цена (757 евро за 2 билета) и ги взех оттам.

 

Директно от сайта на катарците е по-скъпо, дори и с промо кода VISA.

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Странно, на мен цена 559 евро на човек за Виндхук не ми се вижда промоционална. Тъй като и аз дебна от няколко месеца, на предните промоции изобщо нямаше обявени цени до там, но и тази не мисля, че е по-различна от обикновено. Аз първо помислих, че 559 е цена за двама общо, а то било на човек.

Редактирано от Сю_
Връзка към коментар

От кога я чакам тази промоция :) Обаче сега съм в дилема дали да взема билетите през gotogate.fr с 43 евро надолу/на човек. Става въпрос за София-Мале 25.04.-03.05. Притеснението ми е дали gotogate.fr са сигурни, блокират ли карти и т.н.?

А варианта от Истанбул също не е лош, цената е още по-добра. Офф, много чуденки станаха...

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Ledda
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.