Прескочи до съдържание

Qatar Airways - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

За двупосочен до Сеул кое би било добра оферта? 832лв. ми дава на първо четене за 2 седмици през май.

Доста години ги следях цените до там, миналата си взех на една промоция на катарците и допълнителна отстъпка през gotogate.fr за 709 лв двупосочно, но като цяло не е лоша цена. Редактирано от edbloom
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Странно, на мен цена 559 евро на човек за Виндхук не ми се вижда промоционална. Тъй като и аз дебна от няколко месеца, на предните промоции изобщо нямаше обявени цени до там, но и тази не мисля, че е по-различна от обикновено. Аз първо помислих, че 559 е цена за двама общо, а то било на човек.

 

559 евро до Виндхук е супер цена. 200-250 евро е само от Йоханесбург до там ако се пътува с прекачване.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

За спорта... :)

 

София - Виндхук - София 02,05. - 12,05.2017 с VISA промо 1017 лв за един / 2034 лв за двама :) по 21 часа в посока.

Не мога да постигна тази цена, минимално успях до 1354 лв.

Връзка към коментар

Не мога да постигна тази цена, минимално успях до 1354 лв.

Нямам идея защо... Точно с моите дати ли пробва? Има и за други дати през май, но за посочените от мен и в момента са тези цените:

 

post-2276-0-25210900-1483978972_thumb.png

Даже полетът на отиване на 02.05 е 15 часа, а не 21...

Ето я и за един.

 

post-2276-0-37540300-1483979163_thumb.png

Връзка към коментар

Нямам идея защо... Точно с моите дати ли пробва? Има и за други дати през май, но за посочените от мен и в момента са тези цените:

 

attachicon.gifSOF-WDH.png

Даже полетът на отиване на 02.05 е 15 часа, а не 21...

Ето я и за един.

 

attachicon.gifSOF-WDH.png

Аз търся за края на август - началото на септември. Явно тогава са по-високи цените. Даже докато ровя из матрицата ми изкочи по-ниска цена на Етиопските авиолинии без промоция.

Редактирано от vlady
Връзка към коментар

Аз търся за края на август - началото на септември. Явно тогава са по-високи цените. Даже докато ровя из матрицата ми изкочи по-ниска цена на Етиопските авиолинии без промоция.

Най-ниското за този период с катарците е 1226,99 за 27.08 - 13.09

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Как я намерихте тази цена 

 

За двупосочен до Сеул кое би било добра оферта? 832лв. ми дава на първо четене за 2 седмици през май. 

 

Аз търся също за Сеул, началото на септември, но цената е над 500 евро. Преди месец имаше от Рим до Сеул за същите дати около 400 евро. Как мислите - да купувам ли от тази промоция или да търся в някой от сайтовете евентуално от Европа. Знам, че има време, но не искам да оставям за последния момент.

Връзка към коментар

От кога я чакам тази промоция :) Обаче сега съм в дилема дали да взема билетите през gotogate.fr с 43 евро надолу/на човек. Става въпрос за София-Мале 25.04.-03.05. Притеснението ми е дали gotogate.fr са сигурни, блокират ли карти и т.н.?

А варианта от Истанбул също не е лош, цената е още по-добра. Офф, много чуденки станаха...

Моят опит с gotogate.fr е че не блокират карти, няма проблем с билета, но откъм съпорт са пълна нула. Имах отменен полет с тях - скъсаха ми нервите да ми пишат да си канселирам резервацията, нямало какво да ми предложат дори за други дати и т.н. докато не вдигнах телефона и не се разбрах със самата компания за 5 минути и се намери и алтернатива, че даже и избор от възможноси. (gotogate.fr упорито твърдяха, че нищо не може да се направи). Но пък превозвача си ми обработи резервацията с кода от тях без проблем.

 

Някой намерили нещо интересно с open jaw?

Редактирано от samuraika
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Директно от сайта на катарците, без минаване през други портали и пр., въпросът е, че не съм напълно убеден по други причини, дали е подходящо в момента да купувам такива билети.
 

Как я намерихте тази цена 

 

 

Аз търся също за Сеул, началото на септември, но цената е над 500 евро. Преди месец имаше от Рим до Сеул за същите дати около 400 евро. Как мислите - да купувам ли от тази промоция или да търся в някой от сайтовете евентуално от Европа. Знам, че има време, но не искам да оставям за последния момент.

Връзка към коментар

За спорта... :)

 

София - Виндхук - София 02,05. - 12,05.2017 с VISA промо 1017 лв за един / 2034 лв за двама :) по 21 часа в посока.

 

А ако някой се интересува от малко по-бюджетен вариант: Франкфурт - Виндхук - Франкфурт се намира за около €370-390 от сайтовете.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Някои цени са по-високи, защото:

 

Дати, на които предложението може да не е валидно или местата да са силно ограничени: 15 юни - 1 юли 2017г. и 15 август - 10 септември 2017г.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Една интересна дестинация, която никога до сега не е била достъпна със само едно прикачване- Нова Зеландия  :) . Полета между Доха и Оукланд май ще е нещо като рекордьор за най-дълга линия  :) Цените изглеждат приемливи и няма нужда от виза  :)

 

oferta BG-NZ.bmp

oferta NZ-BG.bmp

Редактирано от Achtung
  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Една интересна дестинация, която никога до сега не е била достъпна със само едно прикачване- Нова Зеландия  :) . Полета между Доха и Оукланд май ще е нещо като рекордьор за най-дълга линия  :) Цените изглеждат приемливи и няма нужда от виза  :)

 

 

Това е абсолютно висока цена.  Питай за колко заминава за Нова Зеландия  половината форум

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

За цената наистина нямам представа, случайно попаднах на новината за откриване на линията Доха-Оукланд и понеже се явява най-дългата в света, без междинно кацане съм се заблудил, че цената е приемлива. Все пак по-малкото прикачвания и липсата специално на такова в Австралия, според мен би било плюс за всички пътешественици в тази посока.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Qatar Airways отново организират treasure hunt. Миналия път си беше загуба на време.

Дано този път някой да успее да намери билетите на цена 0+такси.

http://www.qatarairways.com/global/en/offers/travel-festival-treasure-hunt.page

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Qatar Airways отново организират treasure hunt. Миналия път си беше загуба на време.

Дано този път някой да успее да намери билетите на цена 0+такси.

http://www.qatarairways.com/global/en/offers/travel-festival-treasure-hunt.page

 

Как го разбираш това "Early afternoon" в правилата на играта (т.е. видеото, което трябва да се гледа) ?!

Връзка към коментар

Пак сайта се сдуха покрай съкровището.

Нормално... :) В момента такъв benchmark му правят на сайта, че сървърът не знае къде се намира...  :lol:

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Ledda
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.