Прескочи до съдържание

Qatar Airways - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

randi , кои дестинации гледаш ти - DXB ; RKT ; ADL ; SIN ; WDH ; AKL ; KUL ; SEZ ли?

 

 

Terms and conditions
  • Sales Period: during the allotted days for participating countries. Review the table above for the respective country's scheduled date.
  • Valid for single return and one-way Economy Class tickets only.
  • Government and airport taxes are applicable on the Golden Ticket.
  • For travel involving multiple booking classes, the most restrictive fare rules applies on the entire itinerary.
  • Minimum and maximum stay is dependent on the booking class.
  • Other terms and conditions apply. Review at the time of booking.

 

"Single return" не е ли 1 билет отиване и връщане или аз се бъркам ?! Ако е така , продължавай да търсиш другия :)

 

ПП: Вече 10 мин чакам да зареди сайта, но напразно. Явно няма да я бъде!

Редактирано от iliana_t
Връзка към коментар

До всяка дестинация има по 1 комплект дати (двупосочни). Има печеливши от София.

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 5
Връзка към коментар

На мен също не ми зареди нито един път от няколкото дестинации, които пробрах, както и 3 пъти получих надпис за претоварване на сайта. Надявам се някой да е успял все пак, иначе не мога да разбера защо ще пуснат игра за време като не могат да предложат надеждна услуга.

Връзка към коментар

Аз успях да проверя 8 или 9 дати за една дестинация преди да умре сайта. Нямах късмет, но пък вече си имам билети от другата промоция :) и това беше просто за спорта :).

Връзка към коментар

Напоследък се убедих , че всичко хубаво е сложно, но това е добре , защото успяват само упоритите.


Редактирано от TeshkaR28
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

"Single return" 

 

 

Супер ще пробваме пак, явно никой не е успял. А дали може да търсим за двама или е само за един пътуващ.

Single return - т.е. единчен (за сам човек) двупосочен.

Редактирано от chandni
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

 

Аз сега се сетих да погледна и ми изписва следното : 

Thursday12 January 2017

  Rescheduled Armenia, Azerbaijan, Bulgaria, Croatia, Georgia, Hungary, Poland, Romania, Russia, Serbia, Turkey. Stay tuned for more updates.

 

 

"Stay tuned", 'щото им изпуши сайта и си искаме компенсация ( най-малко 2 билета трябва да ни дадат сега за причиненото неудобство и стрес ) ;)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Това е тъпо, че е единичен...

Като се замислиш това е равносилно на двама на цената на един. Единият безплатно, другият плаща. Пък и на сегашната промоция все ще си на далавера.

Връзка към коментар

Хм, катарците са ми пратили, че имат 50% намаление, но не виждам някаква разлика от преди няколко дни....

 

Това намаление е от няколко дни и ако си гледал след началото му, е възможно да няма промяна.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Ledda
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.