Прескочи до съдържание

Qatar Airways - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

ОК, вече официално се взе становище по промоцията: ще съгрешаваме с Южна Африка този път :)

 

EDIT: Успях да сваля цената до Кейптаун на 375 евро, направо е без пари за тази дестинация.

 

EDIT2: Ако някой взима билети директно от сайта на катарците да има предвид, че topcashback.co.uk дават 2.2% кешбек.

 

Благодаря за информацията. Има ли начин да си вземеш кешбек след като си направил скоро резервация и после си се регистрирал в topcashback.co.uk?

Връзка към коментар

Простете ми невежеството  :blush: , но в този случай полетът е в 1.35 след полунощ на 15-ти срещу 16-ти ноември, нали :unsure: ?

Банкок София Thu, 16-ти Ноември 2017  
тръгване
 
Пристигане
 
Отпътуване01:35 BKK
Банкок, Международно летище Суварнабуми
Тайланд
 
Обща продължителност14h двадесет m1 Stop (и)
Пристигане10:55 SOF
София, Летище София България
Терминал 2
Клас
Връзка към коментар

На вниманието на Oshko и други магеланци - млади родители

 

До две деца (0-11 години) пътуват на нулева тарифа, ако са придружени от двама възрастни.

 

 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

 

Простете ми невежеството  :blush: , но в този случай полетът е в 1.35 след полунощ на 15-ти срещу 16-ти ноември, нали :unsure: ?

Банкок София Thu, 16-ти Ноември 2017
тръгване
 
Пристигане
 
Отпътуване01:35 BKK
Банкок, Международно летище Суварнабуми
Тайланд
 
Обща продължителност14h двадесет m1 Stop (и)
Пристигане10:55 SOF
София, Летище София България
Терминал 2
Клас

 

Е то след полунощ си е 16-ти.

Връзка към коментар

Здравейте,

 

Обмислям Ню Йорк за датите 24.09 - 10.10. С допълнителната VISA промоция излиза общо 430 евро. Има ли още някакъв трик да сваля тази иначе много готина цена?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Здравейте,

 

Обмислям Ню Йорк за датите 24.09 - 10.10. С допълнителната VISA промоция излиза общо 430 евро. Има ли още някакъв трик да сваля тази иначе много готина цена?

Има. С карта maestro през liligo.it-> volagratis цената е 380€.
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Благодаря ти! А как точно се прилага отстъпката с maestro? Код ли трябва да напиша?

Не,  плащането трябва да е с maestro.

Ако нещо не можеш да направиш питай.

Редактирано от Костов
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Здравейте,

 

Обмислям Ню Йорк за датите 24.09 - 10.10. С допълнителната VISA промоция излиза общо 430 евро. Има ли още някакъв трик да сваля тази иначе много готина цена?

 

Не бих казал, че цената е крайно готина, а време до тогава бол. Добавяме и фактора, че първо трябва да стигнеш до Доха и после от там до Ню Йорк, което ти удължава полета с едно 5-6 часа спрямо западно европейските компании, сигурно и повече, не съм смятал. 

Връзка към коментар

Не бих казал, че цената е крайно готина, а време до тогава бол. Добавяме и фактора, че първо трябва да стигнеш до Доха и после от там до Ню Йорк, което ти удължава полета с едно 5-6 часа спрямо западно европейските компании, сигурно и повече, не съм смятал. 

Повече удължава в едната посока, има и престой от 7 часа и половина в Доха. Мислех да разгледаме града, но като видях катарците какви оферти имат за обиколка, няма да стане за това време.Цената определено ми харесва, но май е прибързано предвид и факта, че нямаме визи. Накратко, човек или купува бързичко или се отказва :) При нас ще е второто, но ще дебна за цени :)

Връзка към коментар

Допълнителни 15% отстъпка с код QRTFBG от Мтел клуб до 18-ти януари. Може и автоматично през линка http://www.qatarairways.com/bg/bg/offers/travel-festival-mtel-club.page?cid=BABG155320

 

Въвеждам кода, но не мога да намеря дестинация с допълнително намаление. Някой да е успял? Аз търся по-специално за Бангкок.

Връзка към коментар

Golden ticket hunt-а за нашия регион се смени от rescheduled на cancelled. Много мило.

Аз се пробвах в деня и часа и както се очакваше системата им заби... За цял час само два пъти успя да ми зареди опции за датите и разбира се нямаше златни билети...

Повече удължава в едната посока, има и престой от 7 часа и половина в Доха. Мислех да разгледаме града, но като видях катарците какви оферти имат за обиколка, няма да стане за това време.Цената определено ми харесва, но май е прибързано предвид и факта, че нямаме визи. Накратко, човек или купува бързичко или се отказва :) При нас ще е второто, но ще дебна за цени :)

Никога не си купувай билети за дестинации с трудни визи преди да си си взела виза! Иначе рискуваш да си хвърлиш парите на вятъра. 

Повечето ми приятели са ги връщали многократно от американското посолство. Аз успях да взема като по чудо от първия път, но ме въртя тази на шиш преди да ми каже "след няколко дни елате за паспорта си".

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Въвеждам кода, но не мога да намеря дестинация с допълнително намаление. Някой да е успял? Аз търся по-специално за Бангкок.

 

Не знам за какви намаления става дума, проверих нашите дати икономична класа  с въпросната "отстъпка" и ми ги дава на двойна цена. За Банкок някой беше писал тук из форумите през друг сайт им ги дава на 350 евро. Потърси из темите не си спомням къде точно четох, но беше последните 2-3 дни.

Връзка към коментар

VISA все още дава по-голяма отстъпка. Банкок лесно се купува(ше) за 299 евро през kayak.de

Къде да видя при плащане с виза колко ще ми е отстъпката?

 

София - Мале - София , 1495,94лв е без намаление за двама

 

Добра цена ли е?

Връзка към коментар

VISA е код за отстъпка, който трябва да си въвела преди търсенето.

Редактирано от macf1an
Връзка към коментар

Ами като правят Travel Festival Януари месец, след празниците, как ще го изпълнят :lol:  

Това е целенасочено според мен... иначе ще си разпродадат твърде много полети.  :lol:

Но поне са редовни в промоциите си - всяка година по едно и също време. Човек може да планира така!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Ledda
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.